Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

15 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

15 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

15 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Her şeyi sorun yapmaktan vazgeçmelisin. Sadece yoruluyorsun. Olaylara daha rahat ve vurdumduymaz yaklaşırsan bedenin ve zihnin bunun için sana teşekkür edecektir. Engel olamıyorsun kendine bazen, ister istemez canın sıkılıyor. Ama bunları kendine dert ederek, ne sorunlar daha çabuk çözülüyor, ne de senin eline bir şey geçiyor. Hak etmeyen insanlar için moralini bozmana ise hiç ama hiç gerek yok.

Boğa

Maddi olarak seni şu anda yoracak, ama uzun vadede daha çok kazanç getireceğine inandığın bir işi gerçekleştirmek istiyorsun. Tedirginsin, akıl danıştığın detaylı sorular sorduğun kişiler ise seni caydırmaya çalışıyor. Bu işe girmeden önce daha fazla bilgi sahibi olman gerekebilir. Aşk meşk işlerinde güzel gelişmeler var. Hiç beklemediğin bir anda telefonun çalabilir ve o müjdeli haberi alabilirsin.

İkizler

Gün içinde bir konu yüzünden moralin bozulabilir. Arkadaşlarından alacağın destek sayesinde olaylara daha geniş bir çerçeveden bakma şansına sahip olacaksın. Kızgınsın. Ama geçecek. Bir gün gelecek ki, bu seni sinirlendiren şeylere tam anlamıyla gülüp geçeceksin. Zaman seni haklı çıkartacak. Beraberliği olan İkizler, haklılığını savunmak yerine bir gün de beraber olduğun insana hak ver. Bakalım neler olacak.

Yengeç

Çok özendiğin biri var. Havası, tipi, görünüşü, karakteri. Yakın bir zamanda bir araya gelebilirsiniz. Ve hiç zannettiğin gibi mükemmel olmadığını göreceksin. Dışardan bakıldığında dört dörtlük gibi görünen kişilerin ve hayatların da aslında kendi dramlarını barındırdıklarını bilmelisin. Gün içinde sağlığın ile ufak bir sorun yaşayabilirsin. Telaşa gerek olmasa da, kendine daha fazla dikkat etmeli, içki ve sigara kullanıyorsan, bunları azaltmayı düşünmelisin.

Aslan

Dünkü bir konu bugün hala gündemini koruyor. Açıklama yapıyorsun, ama sanki duvara konuşuyorsun. Kendini yüzde yüz haklı görsen de başka birinin fikrini almak sana değişik bir bakış açısı kazandıracaktır. Yoksa bu sorun böyle devam eder gider. İş konusunda bugün son derece pratiksin ve işlerini adeta ışık hızıyla halledeceksin.

Başak

Kendini başkalarıyla kıyasladığında moralin bozuluyor. İçine kapanıyor ve hayatını garip bir bakış açısıyla sorgulamaya başlıyorsun. Bundan vazgeçmeli ve eşsiz olduğunu bilmelisin. Eşsiz birşeyi de başka şeylerle kıyaslamanın anlamı yok. Kendini geliştirmelisin, güçlü yönlerini ortaya çıkartmalısın. Gün içinde kişisel çıkarı için seni ikna etmek isteyen bir yakınından kaçacak yer alacaksın, fakat seni yine yakalayacak.

Terazi

Beraberliği olan Terazi, ilişkinde inişler çıkışlar yaşasan da, doğru insanla beraber olduğundan eminsin. Daha iyi veya sana da uygun birini bulmaktan dahi şüphe ediyorsun. Onsuz bir hayat nasıl olurdu diye düşündüğünde karşına kocaman bir soru işareti çıkıyor. Sana yakın birinden müjdeli bir haber alacaksın, çok sevinsen de, kalbinin bir yanını üzüntü kaplayacak.

Akrep

Gün içinde iş veya özel bir mesele yüzünden yol yapabilirsin ve dikkatli olmalısın. Yine bir karar aşamasındasın. Sadece üşengeçliğinden dolayı yapmadıklarından dolayı pişmanlık duyuyorsun sonradan. Bunu üstünden atmalısın ve daha cesaretli olmalısın. Konfor sınırlarını aşmakta zorlanıyorsun. Sana yol gösterilmesini ve önayak olunmasını istiyorsun bir yandan da. İnsiyatifi tamamıyle eline almalı ve hayatına kendin yön vermelisin.

Yay

Sıkıntılı bir görüşmenin ardından kendini oyalamak için kaçış yollarından birine yine başvuracaksın. Alışveriş, çok yemek yeme, sigara ardına sigara gibi. Karşındaki insanı kırmamak adına düşüncelerini ve kulağına gelenleri söyleyemiyorsun, ama bu durumda iyi mi yapıyorsun, kötü mü yapıyorsun kararsız kaldın. Bilmesi gereken şeyleri sır gibi saklaman sana adaletli gelmiyor, ama onun hayatına yeni bir sıkıntı da eklemek istemiyorsun.

Oğlak

Bugün gündemde kıskançlık var. Yine tatsız, yine tuzsuz. ‘Beni çok seviyor, o yüzden de çok kıskanıyor’ diye düşünsen de ilişkinize zarar veriyor, çünkü kıskançlık sebepleri çok yersiz ve anlamsız.

İş konusunda önemsemediğin ve ertelediğin bir detay başına iş açabilir. Kaçamak cevaplar sana sadece zaman kazandırıyor, ama işi bu şekilde çözmezsin. Uyku sorunları yaşıyorsan, yatmadan önce düşüncelerini susturmaya çalış ve dinlenmeye yoğunlaş.

Kova

Hayatınla ilgili bazı önemli kararları tesadüflere ve şansa bırakıyorsun. Dört elle sarılman gereken konularda da bu formülü uygulamaya çalışman sadece başarı endeksini düşürüyor. Uzun süredir beğendiğin, fakat başka birine bağlı olduğunu bildiğin birinden şaşırtıcı bir sinyal alacaksın.İlişkisi konusunda bir fikrin olmadığı için karşı bir harekette bulunmamayı tercih ediyorsun. Doğru da yapıyorsun. Yoksa işler arap saçına dönebilir.

Balık

Beraber olduğun insanın senden habersiz planlar yapması seni umursamadığını göstermez. Fazla tepki gösteriyor olabilirsin. Her etkinliği beraber yapmak zorundasınız diye bir şart da yok. Belki sadece biraz nefes almaya ihtiyacı vardır. Daha rahat olursan ve sende kendi programını yaparsan, dengeyi ustalıkla sağlamış olursun. Bozuk atar, kapris yapar, tripten trip beğenirsen, kaçışı uzun vadede garantilersin.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercihaşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir