Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

13 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-
5 dakikada okuyabilirsiniz

13 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

13 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.

BOĞA BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Bilgelik… İyi bir gözlemcisiniz ve tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde beğenilmenize yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Kutsal Kadın… Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Anahtar… Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.

ASLAN BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız İmparator… Yeniliklere açık gibi davranıyor, oysa bir çok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin olumsuz anlamda dikkatini çekebilir.

BAŞAK BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Örtünme… En az kendiniz kadar hareketli ve sempatik bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı asla açmamalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almalısınız.

TERAZİ BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Ölçülülük… Dengenizle ilgili bazı sorunlar var. Stres yaptığınız bir gün olabilir. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Toparlanmalısınız.

AKREP BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Kıyamet… Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.

YAY BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Değişim… Eğlence dünyasına daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökebilir. Bu kadar yorulmanız anlamsız. Alkol tüketimine dikkat.

OĞLAK BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Yargı… Resmi işleriniz bugün uzayabilir ve bu konuda çözüm arayışı içinde bulunabilirsiniz. Adil olan taraf sizsiniz. Alacak konularında pek şanslı bir gün sayılmıyor.

KOVA BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Delta… Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymamalısınız. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

BALIK BURCU 13 Şubat 2013 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Yıldız… Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.

Haberin Tamamı İçin:

Günlük Burç Yorumları: 13 Şubat

Günlük Burç Yorumları: 13 Şubat

Koç

Satürn’ün yavaşlamasının sonucu olarak, bugünlerde kendinizi kaçırdığınız fırsatları ve beklentilerinizi düşünürken bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri de, karşılarına çıka fırsatları değerlendirmekten çekinmemektir. Bir dahaki sefere, kendinizi hazır hissetmiyor olsanız bile, şansınızı deneyin. “Başarılı insanların farklı yaptığı 12 şey”

Boğa

Bugün, önemli bir ilişkinizin iç yüzünü ve detaylarını incelemeye koyulabilirsiniz. İlişkinizin devamı için biraz çaba göstermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: İlişkilerin devamlılığı, aradaki sevgi-saygı bağının ve iletişimin sürdürülebilmesinden geçer. Keşfettiğiniz detaylar ne olursa olsun, açık ve anlayışlı olmak göstermeniz gereken tek çaba. “Sağlıklı bir ilişki için yapılması gerekenler”

İkizler

Bu hafta, yeni bir ilham pırıltısıyla kendinizi geliştirmek için yeni beceriler edinmeniz ya da seyahatlere çıkma isteğiniz öne çıkabilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı ve üretken bir hayat sürebilmek için, yeni yetenekler geliştirmeli ve kendi kendinize yetebilmelisiniz. Hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz ve kendinizi geliştirmenizde fayda olan temel şeylerin listesi için; “Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey”

Yengeç

Bugünlerde, yaratıcılığınızın üzerinde durmak ve hayatınızda yaratıcı planlara daha çok yer açmak için çaba gösterebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İşe, yaratıcılığınızı kullanarak sizi hedeflerinize yaklaştırabilecek şeylerin listesini yaparak başlayabilirsiniz. Bir fikir üretme tekniği olarak; “Her derde deva 100’lük liste”

Aslan

Dikkatinizi sizi destekleyen ve geliştiren şeylere çevirmeye çalışmak, sorumluluklarınızın altından kalkmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Sorumluluklarınız size ağır gelirken ve hayatın istediğiniz gibi gitmediğini düşünürken, içinizi rahatlatabilecek için kendinize hatırlatmanız gereken bir kaç şey için; “Sandığınızdan daha iyi olduğunuzun 19 işareti”

Başak

Belgelerinizi ve çalışma programınızı yeniden düzenleyin. Eski projeleriniz arasında yeniden gündeme gelmeye hazır olanlar olabilir.

Uplifers önerisi: Bir süreliğine rafa kaldırmış olmanız, eski plan ve projelerinizin işinize yaramayacağı anlamına gelmez. Yeni fikirler ekleyerek geliştirebilmek için, beklemede olan projelerinize bir göz atın.

Terazi

Kendinize finansal hedefler koymak istiyorsanız, gelir ve giderlerinizi düzenlemek için uygun bir zaman.

Uplifers önerisi: Harcamalarınızı kontrol altında tutabilmek ve planlarınıza sadık kalabilmek için, bütçe planlamanızı değişen ihtiyaçlarınıza göre yeniden yapılandırın.

Akrep

Kendinizi fiziksel olarak güçlendirmek istiyor olabilirsiniz. Yıllık muayeneler ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmek başlangıç için etkili olabilir.

Uplifers önerisi: Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak, fiziksel gücün anahtarıdır. Konuyla ilgili yardımcı olabilecek öneriler arasından size en uygun olanları seçebilmek için “Live up” kategorimize göz atın.

Yay

Eğer modunuz düşükse, yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Merak ettiğiniz bir yerleri görmek, keyfinizi yerine getireceği gibi, ufkunuzu genişletmenize de yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: İş temponuz ya da hayatın sorumlulukları bir yerlere gitmenize izin vermiyorsa, “Explore up” kategorimizdeki gezi yazıları ve videolar, içinizi açabilir.

Oğlak

Bugünlerde yalnız vakit geçirmekten daha çok keyif alıyor olabilirsiniz. Ancak çevrenizdeki önemli insanlarla bağlarınızı koparmamanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Sosyal çevrenizi geliştirmek, size bireysel olarak katkı sağlayabileceği gibi, hayatın diğer alanlarında da fırsatlar sunabilir. Kendinizi çok uzaklaştırmamakta fayda var.

Kova

Kariyerinizdeki hızlı gelişim dönemi, Temmuz ayındaki büyük patlamaya kadar daha durgun seyredebilir. Bu süreci kendinizi kişisel olarak geliştirmek için kullanmak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Büyüme ve gelişiminizi sağlamak ve hayatın her anlamında daha başarılı ve mutlu bir birey haline gelebilmenize yardımcı olabilecek öneriler için; “Hayatınıza yatırım yapın”

Balık

Enerjinizi kısa süreli hedefler için harcamaktansa, seyahat ya da eğitim odaklı uzun süreli hedefleriniz için biriktirmeniz, sizin için daha faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Hedeflerinize ulaşabilmek için önce bir plan yapın. Önceliklerinizi belirledikten sonra, size atacağınız adımlar konusunda ışık tutabilecek bir yapıda olmasına özen gösterin. Konuyla ilgili öneriler için; “Başarıya ulaşmanın yolları”

Etiketler: • astroloji • astrolojik öneriler • burç yorumları • burçlargünlük burç • • günlük burç önerileri •

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler BurcuSpor yapmakastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir