13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Duygusal açıdan mantıklı duruşunuza devam ediyor olmanızın karşılığını almaya başladınız. Bu ara geçmişte etkileşim içinde olduğunuz insanlarla karşılaşmalar söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizde size olan destek giderek artıyor. Yakın arkadaşlarınızla paylaşacak olduğunuz konular sizi aldığınız kararlar açısından rahatlatacak.

BOĞA

Özel hayatınızda olumsuz anlamda gelişen olaylar karşısında var olan tavır değişikliğiniz giderek artacağa benziyor Sabırlı ve sakın duruşunuz yerine daha aktif bir duruş sergilemeye başlayacaksınız gün sonuna doğru sürecin karşılığını alabilirsiniz.

İKİZLER

Duygusal acıdan kendinizi tatmin olmuş hissetmemeniz, manevi acıdan farklı bazı arayışlar içine girmenize sebep olabiliyor ve bu durum kişisel acıdan kendinizi sorgulamaya kadar gidebilir.. İçsel acıdan kendinizi tanımlamaya yönelik adımlar atabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygusal olayları kontrol etmeye başlamanız ve var olan olumsuz dönemlerden çıkardığınız dersler yaşadığınız döneme daha pozitif bakmanızı sağlıyor. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. sosyal çevrede yaşanacak tartışmalara dikkat.

ASLAN

Ailevi bazı sorunların etkisi psikolojik acıdan oldukça karmaşık olabilir ve duygusal acıdan gergin durumda olabilirsiniz. özel hayatınızdaki insanla yapacağınız bir konuşmada kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Sakin olmalı ve oluşan olayları büyütmemelisiniz.

BAŞAK

Bu ara farklı projelerle ilgli yoğunluk sizi biraz bunaltsa da kendinize farklı rahatlama yolları bulacaksınız.Duyarlı kişiliğiniz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerekleşmesi için caba harcayacaksınız. Duygusal hayatınızda ki insanla yapacağınız bir konuşma sizi rahatlatabilir.

TERAZİ

Hem psikolojik hem de fiziksel olarak kendinizi kotu hissedebilir ve bu yüzden kariyer hayatı acısından çok pasif kalabilirsiniz. Bu durumun yarattığı psikolojik haliniz ise etrafınızda ki insanlarla tartışmalara neden olabilir. bu konuda kendinizi ifade etmelisiniz ki çevrenizdeki insanlar size esnek olabilsin.

AKREP

Yakın arkadaşlarınızla olan sorunlar sonucunda, çevrenizde yaşanan olaylara karşı tahamülsüzz tutumunuz kişisel anlamda yanlış anlaşılmanıza ve çevrenizdeki insanların sizi algılayamamasına neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise biraz daha net olmalısınız.

YAY

Kendi davranışlarınıza anlam verememenizin nedeni,Mantığınız ve duygularınız arasında ki çelişkinin barız bir şekilde yaşamınıza yansıması olarak görünüyor. sosyal çevrenizle biraz vakit geçirmeli ve bazı görüşleri ciddiye almalısınız.

OĞLAK

İş hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir proje ile ilgili olarak beklenmedik bir sorumluluk alabilir ve planlarınızın dışına çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak ise sizi çok güzel bir sürpriz bekliyor. Hem mutlu hem de yoğun bir gün olabilir.

KOVA

Beklediğiniz bazı haberler gelmede siz bugünlerde çok eğlenceli ve keyifli günler geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızın yardımınıza ihtiyacı olabilir. onlara yardımcı olmak size kendinizi iyi hissettirecek. iş hayatı ile ilgili olarak beklediğiniz haber ise çok yakında geliyor.

BALIK

Bazı beklentilerinizin oturmasına rağmen yaşanan bazı olumsuzluklar sizi karmaşıklaştırıyor. Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı çevrenize yansıtmamalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

günlük burç yorumları
Görüş Bildir