Bu Haftanın Burç Yorumları

-

13 Ağustos Pazartesi Günü Burç Yorumları

13 Ağustos Pazartesi Günü Burç Yorumları

Koç Burcu 21 Mart - 19 Nisan

Aslan burcunda 17 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeni Ay şansınızı artırırken başarılarınızın ön plana çıkması an meselesi.

Keyifli bir döneme girdiğinizi bilin. Her ne kadar işyeriniz ve olaylar karışık olsa da enerjisine inanmalısınız. Bu enerji sizi çözümlere ulaştıracaktır. Geçtiğimiz aydan bu yana enerjiniz ve olaylara bakış açınız inanılmaz derecede değişti. Sakinleştiğinizi siz bile fark ediyor olabilirsiniz.

Oldukça güçlü ve değişik konularda büyük başarılar elde edebilirsiniz. Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Kendinize yeni imkanlar yaratabilirsiniz. Fakat ikili ilişkilerdeki kaosunuzu iş çevrenizi de dahil ediyorsunuz. Bu hiç profesyonelce olmayabilir.

Aşk: Bu haftanın en önemli olayı eskide kalmış olayların tekrar alevlenmesi. Geçmişte kalan bir takım insanlara özelikle de size dost gibi gözükmeye çalışan eski sevgilinize prim vermeyin. Aksi takdirde sizi gereksiz insanlarla iletişim kurmak zorunda bırakabilir. Bu insanlarla vaktinizi boşa harcamayın.

Kendinizi bu kadar zinde ve güçlü hissederken hedeflerinize rahatlıkla ulaşacaksınız. Siz hareketi seven bir burçsunuz, kendinizi dizginlemeye çalışmayın. Bu sizi daha da olumlu duygu ve düşüncelere sürükleyecektir. Sizi karışıklığa çekmek isteyen insanlara fırsat vermeyin. Kendi bildiğinizi yapmak lehinize olacaktır.

Soru: Kendinizi kaç kere üzeceksiniz. Ya da doğru kararı verdiğinizi görmek için aynı hatayı kaç kere yapacaksınız?

Boğa Burcu 20 Nisan - 20 Mayıs

Bu hafta gökyüzünde üst üste gelecek açılar sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. 15 – 16 Ağustos tarihleri arasında Venüs’ün, Uranüs ve Plüton’dan sert açı yapacağını hatırlatalım. Yani duygusal iniş çıkışlarınızda sert tavırlarınız dikkat çekebilir.

İçinizdeki sese kulak verin, fakat hamle yapmak için doğru zamanı bekleyin. Önünüze çıkacak fırsatları sağlam bir şekilde değerlendirmeye çalışın. İş hayatınızda sizi ileri seviyeye taşıyabilir.

Bu ay hayatınızla ilgili atacağınız adımlar, önümüzdeki uzun bir süreci ilgilendiriyor. Adımlarınızı atmadan önce birkaç kere düşünün ve dikkatli adım atmaya çalışın.

Özelikle davet ya da organizasyon planlayan Boğalar için her şey hızlı ve düzenli ilerleyecek. Arkadaşlarınızla yaşayacağınız küçük sorunları gündeminizde tutmadığınız sürece kimse amacına ulaşamaz. Unutmayın!

Aşk: Yeni Ay Aslan burcunda gerçekleşirken haftanıza ve burcunuza renk katıyor. Sevgilinizin ilgisi hoşunuza giderken ailesel konuları bir süreliğine ertelemenizde fayda var. Popülerliğiniz artıyor.

Genelde böyle dönemlerde geride durmayı seven siz bu sefer çevrenizdekileri şaşırtacaksınız. Bu hafta sizi bu kadar gündeme taşırken ve siz ilişkinizi gözler önünde yaşarken bu gibi kıskançlıkların olmaması kaçınılmaz. Bu da ufak tefek sorunlara neden olabilir.

Sevgilinizin sizi gülen gözlerle görmeye ihtiyacı var. Ondan bunu esirgemeyin. Karşılaştığınız her aksilikten bu kadar çok etkilenmenizin size bir faydası yok. Bir an önce bu etkiden kurtulmaya çalışın.

Aşık olmak size çok yakışıyor.

İkizler Burcu 21 May - 20 Haziran

Küçük oyunlar oynamayı seviyorsunuz. İletişimle ilgili sorunlara katlanamasanız da bazen farklı algılanmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu sizi yanlış yönlendirebilir, dikkatli olun.

Stilinizle ilgili yapacağınız değişiklikleri aslında uzun zamandır planlıyordunuz. Artık hayatınızın ipleri elinizde ve siz hangi yola girerseniz bu sadece sizin kararınız olacak.

Değişimleri yaşarken, kariyerinizde büyük çıkışlar söz konusu. Hedeflerinize ulaşmanızda önemli adımlar atabilirsiniz. Bitip tükenmeyen temponuza tempo katan bir ay sizi bekliyor. Bu enerjiniz sizi istediğiniz hedeflere ulaştırabilir. Bu hafta yaşayacaklarınıza şimdiden hazır olun.Özelikle bu ay sizin için son derece aktif olacağınızı hatırlatalım.

Biraz daha olumlu duygular içine girecek olursanız kaygılardan uzaklaşıp daha pratik ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz.

Aşk: Sevdiklerinizin ilgisi ve desteğini hissedeceğiniz bir hafta. Son zamanlarda tembelliğiniz üstünüzde tek hareketli olduğunuz yer iş ve sosyal çevreniz; halbuki sevgilinizin size ihtiyacı olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bazen şartları zorlamak hoşunuza gidiyor.

17 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay burcunuzu olumlu yönde etkiliyor. İsteklerinizi ortaya koyacak ve etkileyici olacaksınız. Seyahatler, tatil programları ve geleceğe yönelik yepyeni istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.

Uyarı: Sınırları bilmeyen insanlardan hoşlanmayan bir yapınız olmasına rağmen sınırları zorlamayı seviyorsunuz.

Yengeç Burcu 21 Haziran - 21 Temmuz

Tahammülünüzün zorlandığı bir hafta olacak. Özellikle ailenizle yaşadığınız sorunlar, bu haftaya taşınıyor olabilir. Haftanın ilk günlerinde yaşacağınız karmaşa siz tam anlamıyla kaosa sürükleyebilir.

Kimseyi kırmamaya çalışın. Siz hassas yengeçler haksızlığa ve kabalığa kim olursa olsun tepki veriyorsunuz. Sevdiklerinize bu kadar tepkili olmayın. Onlarla sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yeni kararlar alırken Venüs’ün Yengeç burcuna geçtiğini hatırlatalım. İletişim ve sorunları farklı bir üslupla çözeceksiniz. Yeni kararlar ve düzenlemelerle birlikte sosyal çevrenizle ilgili iletişiminizin arttığı güçlü bir ay sizi bekliyor.

Aşk: Bu hafta özelikle aşkta kendinize fırsat verin. Aşık olmak size her zaman iyi geldi, inkar etmeyin sakın.

Hayatınızda önemli değişikler yapabilirsiniz. Ön yargınızı bir süreliğine tatile gönderin ve hayatın akışına bırakın kendinizi. Böylesi size daha cazip gelebilir. Olumlu aşamalar kaydedebilirsiniz.

Sevgilinizle ilk defa parayı konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Tavsiye: Bazı kaideler sadece sizin burcunuz için var diye düşünebilirsiniz. Üslubunuz o kadar net ki, kadın ve erkeğin üstüne düşen görevler konusunda tek bir kelime bile edilmesine tahammülünüz yok.

Aslan Burcu 22 Temmuz - 22 Ağustos

Aslında bu yıl o kadar köklü değişimler yaptınız ki bu ay burcunuzda oluşan hareketliliğin sebebi sadece Merkür değil. 17 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeni Ay, işlerinizi daha da yoluna sokmanıza yardımcı olacak.

Yeni kararlarınızın mahsulünü göreceksiniz. Hayatınızdaki herkesi farklı bir yere koydunuz. Olumsuz gibi gözükse de unutamayacağınız günler yaşadığınızı vurgulamak isteriz.

Önerimiz; pratik zekanızla kendi sevdiğiniz işlere yönelmelisiniz. Bu sizi başarıya götürecektir. Ekonomik dalgalanmalar bitiyor. Tren rayına girmek üzere.

Aşk: Yeni Ay burcunuzda gerçekleşirken uzun zamandır süren tüm problemlerde tek tek kurtuluyorsunuz. Resmen uzun zamandır perdeleri açılmamış bir sahne gibiydiniz. Şimdi artık baş rollerde siz varsınız. Eskiye dair tüm anılardan kurtulun en azından şimdilik sizin bu dönemde hiçbir konuda ayak bağına ihtiyacınız yok.

Hiç beklemediği tepkileriniz, sevgilinizi bir hayli yormuştu. Bu hafta aşkınızı tazelemeniz için size özel anlar sunuyor; değerlendirin.

Tavsiye: Zaman bazen ilaçtır, bazen düşmandır. Bu ince çizgiyi asla kaçırmayın.

Başak Burcu 23 Ağustos - 22 Eylül

Kim ne derse desin siz kuralları en yumuşak şekilde uygulayan bir yapıya sahipsiniz. İşleri düzene sokmak konusunda ayrı bir yeteneğe sahipsiniz.

Bu haftayla beraber enerjiniz de, çevreniz de yenileniyor. Yeni insanlar hayatınıza renk katabilir.

İşinizle ilgili yapacağınız araştırmalarla hobilerinizin arasına bir yenisi daha eklenecek. Ketum özelliğiniz bu ay daha da artıyor. Hem yeni projelerinizi kimseyle paylaşmak istemeyecek hem de büyüsünün bozulmaması için elinizden geleni yapacaksınız. Başarılı olabilirisiniz.

İş arkadaşlarınızın aniden iş değiştirme kararları sizi şaşırtsa da profesyonelliği elden bırakmayacaksınız.

Aşk: Karmaşık duygular içine girebilirsiniz, fakat dostlarınızın yardımını isteyecek ve sevdiklerinizin desteği ile rahatlayacaksınız . Hayal gücünüz ve yaratıcı potansiyeliniz sayesinde bu anlamsız kaygılardan hızla kuruluyorsunuz. 15 -16 Ağustos tarihleri arasında ilişkinizle ilgili hiçbir konuda risk almayın derim. Her ne kadar kendinizden emin olsanız da siz bu tarihleri unutmayın.

Seyahate çıkabilir ve hayal gücünüzü uyandıran kişiler ile tanışabilir, yeni projeler üretebilirsiniz.

Terazi Burcu 23 Eylül - 21 Ekim

Üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. İçsel gücünüz ve pratik zekanız sayesinde bu dönemde fırsatlar ardı ardına gelirken doğru hamlelerle kendinizi daha iyi bir konuma taşıyabilirsiniz.

Hedeflerinize biraz daha yakın olacaksınız. Siz zorlukların üstesinden Satürn’ün size ayak bağı olduğu dönemlerde bile geldiniz. Hayatın sürprizlerine her zaman inandığınız gibi şimdi de inanmaya devam edin.

Kazançlı bir hafta sizi bekliyor. Kredi ile ilgili konularda alacağınız kararların doğruluğunu Ekim ayında göreceksiniz.

Aşk: Mutsuz günleri düşünmekten vazgeçtiğiniz sürece ilişkinize de kendinize de büyük bir yatırım yapar, dönemin fırsatlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu sizin için yararlı olacaktır.

Hemcinslerinizle olan diyalogları fazla önemsiyorsunuz. Sizin gözlerinizdeki ışık herkesi kıskandırıyor unutmayın. Başarılarınıza engel olmalarına izin vermeyin.

Şans sadece kıymetini bilmekle kalınmayıp çok da iyi değerlendirilmesi gereken bir şeydir. Değerlendirin.

Akrep Burcu 23 Ekim - 21 Kasım

İnatçılığınız, bu haftaya damgasını vuruyor. Kendinizi hiç bu kadar köşeye sıkışmış hissetmemiş olabilirsiniz.

Son zamanlarda üstlendiğiniz misyon hem günlük hayatınızı hem ilişkinizi aksatmanıza neden oluyor. Siz yaşamayı seven bir karaktere sahipsiniz. İyilikler ve görevler de bir yere kadardır. Kafanızı kaldırın, derin bir nefes alın ve gökyüzüne bakın. Bu size yapmak istediğinizle ilgili doğru kararı verdirecektir. Biraz rahata erin.

Bu hafta kendinize bir iyilik yapın ve bol bol gezin; çünkü bu sizin uzun soluklu bir yolun başında olduğunuzun habercisi. Enerjinizi toplayın ve mutluluk depolayın; yol uzun...

Satürn 5 Ekim’ den itibaren size öğretmenlik ve rehberlik yapmak üzere yola çıktı.

Aşk: Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve geçmiş günleri konuşurken kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hatta çocukluk aşkınızla karşılaşmanız bile mümkün. Hayal gücünüzü harekete geçiren olaylar, eski isteklerinizi ve ideallerinizi de hatırlamanıza neden olacak. Şimdi bunları gerçekleştirecek gücünüz olduğunu hissedeceksiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Son zamanlarda içinizde ki boşluğu adlandıramıyordunuz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik farklı istekler ve daha özgür bir anlayışın içinizde uyanmaya başladığını hissedeceksiniz. Bu da sizde daha rahat hareket edebilme duygusu uyandıracak. Eski enerjinizi geri kazanıyorsunuz.

Tavsiye: Her şeyi gözlemleyip hiçbir şey anlamıyor havası yaratmak sizin için çok zor olsa gerek.

Yay Burcu 22 Kasım - 21 Aralık

17 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeni Ay'la beraber küçük çılgınlıklar yapmak isteyebilir, farklı şehirleri keşfetmek için küçük planlar yapabilirsiniz. Venüs'ün, Yengeç burcuna geçişiyle renkleri adeta hayatınıza taşıyabilirsiniz.

Bu hafta yatırım yapmak, içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek ve kendinizi yenilemek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Tecrübesine ve gücüne inandığınız kişilerle görüşebilir, kararlı tavırlarınızla isteklerinize sağlam adımlarla yaklaşabilirsiniz. Özellikle gücünden etkilendiğiniz kişilerin davranışlarını gözden geçirebilirsiniz.

Sizin için en önemli detay insanların davranışları, eğer bu konuda içinize sinmeyen bir detay yakalarsanız aklınızdan bunu silmek mümkün değil. Sizin için önce güven geliyor. Sonra ticari yeteneklerinizi ortaya koyabiliyorsunuz.

Aşk: Bu hafta Yeni Ay Aslan burcunda gerçekleşecek. Hem dekorasyon hem de stilinizde kullanacağınız renkli aksesuarlar ruhunuzu eğlendirirken, ilişkinize de yarayacak.

Nasıl mı? Unutmayın! Bu hafta diğer dönemlerden daha farklı olacak. Hem kendinizi hem ilişkinizi yenileme fırsatı yakalayacaksınız. Tabi küçük kıskançlıkları büyük sorunlar haline getirmezseniz...

Siz sevdiğiniz hiçbir şeyi kolay kolay paylaşamıyorsunuz. Bu da hayatınızda ufak tefek sorunlar yaratabilir.

Öneri: Kolay olmadığınızı biliyorsunuz. Ama bunu hafifletmek için hiçbir şey yapmıyorsunuz.

Oğlak Burcu 22 Aralık - 20 Ocak

Kendinizi hızlandırılmış bir eğitim programında hissediyor olabilirsiniz. Son zamanlarda edindiğiniz tecrübeler kolay elde edilecek cinsten değil.

Hızlı başlayacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Yeni Ay 17 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşirken, size aldığınız bir kaç kararı değiştirtmek zorunda bırakabilir. Son zamanlarda kimseye sitem edecek haliniz olmadığından değişiklikler sizi zorlamayacak.

Bu hafta size her zaman huzur veren, dinlendiren yerlere gidebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde evinize ve ailenize zaman ayırmak sizi iyi gelecektir.

Ödemelerle ilgi ortaklaşa kararlar alabilir, özelikle satışlardan haber bekleyen Oğlaklar için güzel bir hafta. Maddi sorunlarla uğraşmak yormuyor sizi. Sizi yoran ailenizin bu konularda sorun yaşıyor olması.

İçsel düşünceleriniz, kendiniz yargılamanıza neden olabilir. Davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Potansiyelinizi gerçekleştirme ve o kendinizi eleştiren yanınızı bir yana bırakıp çözümleri ve çıkış noktalarını bulma zamanı.

Çıkacağınız seyahatler sayesinde enerjiniz artıyor. Buna en çok sizin ihtiyacınız var. Kafanızı dinleyin.

Aşk: İlişkilere gelirsek, siz hiçbir şeyi konuşmadan geride bırakamazsınız, konuşun ve çözün. Sorunların bir kısmı ortadan kalkacaktır.

Tavsiye: Her şeyi o kadar hızlı düzene sokuyorsunuz ki takdir edilecek kadar başarılısınız. Bir de duygularınızı denetleyip kendiniz azad eder misiniz? Her şey çok daha güzel olacak.

Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat

Geri adım atmak size göre değil. İş yaşamınızda enerjik olacağınız bir dönemdesiniz. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapmak karlılığınızı destekliyor.

Kariyerinizle ilgili kendinize güveniniz artarken yeni ayla beraber, yeni projelere imza atabilirsiniz. Yönetme duygunuzun baskın olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Haftanın ilk günlerinde itibaren sosyal aktiviteleriniz artabilir, gönüllü projelerde yer alabilirsiniz. Bu size moral verecektir.

Ailenizle bir süredir yaşadığınız fikir ayrılıkları devam edecek gibi gözüküyor. Sizin için son zamanlarda önemli olan insanlar, ailenizi düşündürüyor. Her ne kadar ‘mutluluğum söz konusu’ diye savunma yapsanız da, bazen olaylara kendimizi o kadar kaptırırız ki uzağı göremeyiz. İşte bu dönemlerde sevgisine güvendiğiniz insanlara kulak vermelisiniz.

Unutmayın siz hata yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Olaylarla aranıza bir adım kadar mesafe koyun, uzağı görün. Sevgisine güvendiğiniz insanlar da size yardımcı olacaktır.

Aşk: 17 Ağustos’tan itibaren Yeni Ay’la beraber ailenizin baskısından bir nebzede olsa kurtuluyorsunuz. Son zamanla da hiç olmadığınız kadar kafanız karışık, son olayların böyle gelişmesini beklemiyordunuz. Ailenizin desteğini her konuda almaya aşıtlığınız, ve her zaman takdir gördüğünüz için bu dönemi kolay atlatamayabilirsiniz. İlk defa eleştiriliyorsunuz. Karar vermek için biraz daha bekleyin.

Tavsiye: Zaman her şeyi öğrettiği gibi bazen de bizi detayları görmemiz için kendimizle bırakır.

Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart

Hayatınızın hiçbir döneminde bu kadar rahat ve olayları akışına bırakmamış olabilirsiniz. Bu hafta dinlenmek için yapacağınız girişimlerden eliniz boş dönse de şu sıralar küçük kaçamaklarla dinlenebileceksiniz.

Bu haftanın en önemli konusu olan iş yerinizden beklentiniz büyürken, yöneticilerinizle yapacağınız toplantılarda size yapacakları teklif sizi biraz şaşırtabilir. Hatta iş yerinize olan tutumunuzu değiştirebilr. İçsel gücünüz yükselirken kendinize olan güveniniz yenileniyor. Bu yıl iş yerinizden beklentilerinizin üstünde teklifler almaya devam edeceksiniz.

Aşk: Kendinizle ilgili son yıllarda o kadar çok şeyi değiştirdiniz ki buna arınmak ve sadeleşmek denir. Siz sevgiye ve zarafete önem veren bir burçsunuz. Yeni Ay’la beraber ilişkinize ve sevgilinizin ailesine yapacağınız jestler, hafızalarda yer edecek türden. Alçak gönüllü özelliğiniz sayesinde bol bol iltifat alabilirsiniz. Bu sizi mutlu edecek.

Balık burçları için ev değiştirmek çok zordur. Bu dönemde karşınıza çıkacak fırsatlar, kaçırılacak türden değil. Son yılarda planladığınız tüm değişikliklerin üst üste gelişiyor olması ayaklarınızı yerden kesebilir.

Şans: Bazen şans, zamanından çok geç gelir, kıymetini bilmemizi istiyor olabilir. Kim bilir?

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçİkizler Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcutatil
Görüş Bildir