11 Eylül Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

11 Eylül Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

11 Eylül Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Duygusal hayata odaklı olmanız ve sadece karşınızdaki insanın hayatı ile ilgilenmeniz sonucunda, kendinizle ilgilenemez oldunuz. Bugun biraz rahatlayacaksınız. İş ortamınızda yada genel çevrenizde küçük de olsa sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ancak siz bunlara karşı ilgisiz davranacaksınız ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.

BOĞA

Aşkla, her koşulda karşılaşılabileceğini kabul ediyorsunuz. Ama, yine size göre, elverişsiz koşulları fazla zorlamak da gerekmiyor. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı. Bu aralar para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz. Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz.

İKİZLER

Sevgilinizin yakın bir zaman önce uygunsuz hareketlerinden fazlasıyla rahatsız olmuş olabilir ve onun davranışlarını fazla irdeliyor olabilirsiniz. Partnerinize bu hareketlerden vazgeçmesi gerektiğini söyleyin. Maddi konularda sabah saatleri bazı kısıtlamalar yaşayabilirsiniz ve bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi konularda daha rahat olacaksınız.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızın gidişi dış dünyaya göre oldukça güzel.. Bu ilişkide, etrafınızın ilişkiye saygın ve sevecen bakışlarının da payı görülüyor. Ufak tefek takışmalar ilişkinize daha çok renk katıyor gibi. Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor İyice değersizleştiği şu günlerde, parayla daha gerçekçi ilişkiler içine girmelisiniz.

ASLAN

Duygusal hayatınızla ilgili olarak alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları zamana yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur. İş hayatı ile ilgili bir projeden oldukça kazançlı çıkabilirsiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.

BAŞAK

Sizin için duygulardan önce mantık geliyor. İlişkinizin en büyük problemi belki de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor.karşınızdaki ise mantığından çok duygularıyla hareket ediyor. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak, aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir.

TERAZİ

Yaşadığınız eski aşkları tekrar gündeme gelebileceği bir gün. Ve siz bundan garip bir şekilde haz alabilir ve bu durumun gündeme gelmesini isteyeceksiniz. Bu durumdan Duygusal olarak kötü yönde etkilenmeniz mümkün olabilir. Bir de aşk hayatınızı farklı alanlara taşımayın. İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz.

AKREP

Duygusal hayatınızda ki süreç için oldukça karmaşık durumlar soz konusu olabilir. Eger ilişkiniz varsa Sevgi bağlarınız oldukça sağlam olsa da ilişkinizin dışarıya verdiği imaj oldukça farklı olabilir Her an bitecek gözüyle bakılan durumun nedeni sizin fazla ozgurlukcü davranışlarınız olabilir. Bu konuda daha dikkatli olmalısınız.

YAY

Başarılarınız, planlı çalışma ve temponuzun karşılığı. İşinize karşı sorumluluğunuzun farkında olmanız önemli, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek ve bazı konularda net adımlar atacaksınız. Ailevi konularda ki gelişmeler sizi biraz yorabilir. Zaman sorununu aşmaya çalışırken ailenize durumunuz açıklayarak hareket etmelisiniz.

OĞLAK

Son günlerde önemli sorunlarınız olsada, bu sorunlarında başa çıkacak enerji sizinle. Bu gunlerde İş hayatınız başta olmak üzere çevrenizden olumlu etki alacaksınız. Özel hayatınıza karşı son zamanlardaki tavrınız karşınızdaki insanın desteği ile sizi geleceğe yönelik bir sürece götürebilir.

KOVA

Bazı konularda mantığınız devre dışı kalabiliyor. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartarak hayatınızı dengelemelisiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak karşınıza çıkan fırsatlar konusunda cok acemice davranışlar sergilememelisiniz. Başlangıçlar her zaman önemlidir.

BALIK

Son zamanlarda yaşadığınız sorunlar sonrasında çevrenize karşı kendinizi ifade etme konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız. Sevgilinizin yakınlarıyla yakınlaşma çabalarınızın bir çoğu abartılı görülüyor ve inandırıcılığınızı kaybedebiliyorsunuz. İş hayatı ile ilgili daha net bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir