Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

 > -

Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Uzmanlar ilişkiyi çıkmasa sokan tartışmaların en büyük nedeninin yalan olduğunu söylüyor. Siz de sevgilinizin ya da eşinizin yalan söylediğinden şüpheleniyor ama emin olamıyorsunuz. Ünlü kadın dergisi, partnerin yalan söylediğini anlamak için geliştirilen yolları okuyucularıyla paylaştı. İşte size bazı ipuçları...

-Yalan söylediğini düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden ona şu soruyu sorun: Neden yaptın? Sevgiliniz bu soruya öfkeleniyor ve aşırı tepki veriyorsa bu, masum olduğunun kanıtı olabilir. Fakat cevap olarak sizi ne kadar çok sevdiğini söyleyip duygularını sıralamaya başlıyorsa bu, sizi aldattığının bir göstergesi sayılabilir.

-İlişki uzmanları insanlar gülümsediği zaman bunun vücutlarının her bölgesine yansıdığı görüşünde. Sevgiliniz sizinle beraberken gülümsüyor fakat vücut dili aslında başka şeyler hissettiğini söylüyor. Bu durumda ona soracak sorularınız olabilir.

-Yalan söyleyen kişiler yalanlarını gizlemek için çok çaba sarf etmek zorundadır. Bunun için de huzursuz görünen bir kişiden çok rahat görünen kişilerin yalan söyleme olasılığı daha yüksektir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir