Satürn Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

-

Satürn Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Satürn Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Bu süre içinde Satürn,borçlar, alacaklar, krediler, ortaklaşa gelirler, başkalarından beklenen destekler, konusunda yaşanacak zorlayıcı ve kısıtlayıcı şartları işaret ediyor. Bu dönemde herkes kendi yağıyla kavrulmak zorunda kalabilir. Ödenmesi gereken borçların zamanında ödenmemesi yüzünden bankaların verdiği krediler ve kartlarla ilgili kısıtlayıcı bir dönem yaşanabilir.

Öte yandan dünyada etkileyici ve kalıcı değişimler yaşanırken,ilişkilerde de derinlik ve anlam arayışının artması söz konusu. Cinsellikle ilgili konular, kimlik bunalımı ve hastalıklar bu arayışın nedenleri arasında olabilir.

Tüm dünyada ölümler yüzünden yaşanan olaylar etkileyici değişimleri de beraberinde getirebilir. Madde ötesi konular önemli hale gelirken, gizli kuruluşlar, strateji ve gizli planlarla yürütülen projeler de derinlerden yüzeye doğru çıkabilir.

Türkiye haritasında Satürn Türkiye’nin mutluluk ve keyif aldığı alanı işaret eden 5. Evinde ilerleyecek. Bu alan aynı zamanda genç insanları, çocukları, gösteri ve sanat dünyasını da anlatmakta. Türkiye önümüzdeki süreçte bu alanlarda yaşayacağı testlerle zorlanma sürecine girebilir. Ünlü kişiler, yöneticiler, patronlar bu dönemde kayıplarla karşılaşabilir, çocuklar yüzünden sıkıntılar artabilir, mutluluk anlayışı ile ilgili alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalabilir. Kısacası Satürn Türkiye’ ye hayatı daha ciddiye alma zamanının geldiğini bir kere daha hatırlatacak. Haklı mücadeleler ve haksızlıklar, hukuksal konular bu dönemde...

Yazan: Astrolog Ümran Ensari

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir