Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > -
5 dakikada okuyabilirsiniz

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre Doğu Anadolu'nun doğusu ve Batı Karadeniz bölümü ile Sakarya, Çankırı, Diyarbakır, Batman, Siirt, Samsun ve Ordu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Marmara, Kıyı Ege ve Batı Karadeniz'de 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle batı ve kuzeybatı, zamanla Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, öğle saatlerinde Batı Akdeniz'in batı kıyıları ile yağış alan yerlerde, yağış anında yer yer kuvvetli (30-50 km/s) olarak esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

 • MARMARA

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı, bölgenin kuzeyinin yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Sakarya çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BİLECİK Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu 25

EDİRNE Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu 27

İSTANBUL Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu 25

KOCAELİ Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu 25

 • EGE

Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde Kuzey Ege'nin iç kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR Az bulutlu ve açık 25

İZMİR Az bulutlu ve açık 28

KÜTAHYA Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinde parçalı bulutlu 24

Az bulutlu ve açık 27

 • AKDENİZ

Az bulutlu ve açık, Doğu Akdeniz'in parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; öğle saatlerinde Batı Akdeniz'in batı kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

ADANA Parçalı ve yer yer çok bulutlu 30

ANTALYA Az bulutlu ve açık 24

ISPARTA Az bulutlu ve açık 26

OSMANIYE Parçalı ve yer yer çok bulutlu 28

 • İÇ ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu, akşam ve gece saatlerinde Çankırı çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gökgürülütlü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 27

ESKİŞEHİR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 26

KIRŞEHİR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 27

KONYA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 28

 • BATI KARADENİZ

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra bölge genelinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 26

DÜZCE Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 28

KASTAMONU Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 26

ZONGULDAK Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 24

 • ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde Samsun ve Ordu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AMASYA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu 31

SAMSUN Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 26

TOKAT Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu 30

TRABZON Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 24

 • DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu ile Bingöl çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

ELAZIĞ Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 27

ERZURUM Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 20

MALATYA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 28
VAN Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 17

 • GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğleden sonra Diyarbakır, Batman ve Siirt çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 29

GAZİANTEP Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 28

KİLİS Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 30

ŞANLIURFA Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu 33

DENİZLERDE HAVA

Batı Akdeniz'de fırtına bekleniyor.

 • KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğlenden sonra Batı Karadeniz, akşam ve gece saatlerinde Orta Karadeniz sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de; batı ve kuzeybatıdan, ilk saatler doğusu , akşam batısı güneydoğudan 3 ila 5, Doğu Karadeniz'de; doğu ve güneydoğudan 2 ila 4, batısında 3 ila 5, akşam batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5, batısı 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

 • MARMARA

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı ve güneybatıdan, ilk saatler güneyi kuzeybatıdan, öğlen doğusu kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

 • EGE

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, Rüzgar: Kuzey Ege'de; batı ve kuzeybatıdan, öğlen güneybatıdan, akşam güneydoğudan 3 ila 5, Güney Ege'de; batı ve kuzeybatıdan, akşam kuzeyi güneydoğudan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

 • AKDENİZ

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık zamanla doğusu parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz'de; batı ve güneybatıdan 5 ila 7, öğle 6 ila 8, Doğu Akdeniz'de; batı ve güneybatıdan 3 ila 5, batısı öğlen 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, batısında 2,5 ila 3,5m, Görüş: İyi.

 • VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,75m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraAntalyaBingölDiyarbakırErzurumFırtınaİstanbulKütahyaMalatyaOsmaniyeSakaryaSamsunVan
Görüş Bildir