Kayıp Başlıyor!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Kayıp Başlıyor!

Kayıp Başlıyor!

Kanal D’nin yeni dizisi “Kayıp” bu akşam başlıyor. Dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciye soluk soluğa bir duygusal macera yaşatacak.

Yapımcılığını D Produc-tions’ın, yönetmenliğini “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin de yönetmenliğini yapan Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği “Kayıp”, bu akşam ilk bölümüyle ekranda... Dizinin konusu ise şöyle:

Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır: Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev... Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.

Şarman Holding’in veliahtı Kerem, annesi ve babasının evde olmadığı bir gece, iki polis tarafından evinden alınıp götürülür. Oğlunun tutuklanma haberi Leyla’ya kurucusu olduğu vakfın yardım gecesi balosunda gelir. Apar topar Kerem’i bulmak için en yakın karakola giderler. Ancak tutuklama emrine ve hangi karakola götürüldüğü bilgisine ulaşamazlar. Leyla’nın telefonuna gelen mesaj ise akıllara durgunluk verecek bir planla karşı karşıya olduklarını göstermektedir: “Polisi karıştırma yoksa oğlun ölür!”

Eski polis olayı çözecek mi?
Şirket avukatları Metin’in aklına yardım istemek için arkadaşı Mehmet gelir. Daha önce kayıp çocuklar büro amirliğinde çalışmış olan Mehmet, polislikten bir süre önce istifa etmiştir ve hayatına avukat olarak devam etmektedir. Önce bu işe hiç bulaşmak istemez Mehmet. Ancak ailenin düştüğü zor durum, bir de alacağı yüklü para, araştırmayı kabul etmesine neden olur.

İşin içine girdikçe sandığından daha karmaşık bir durumla karşı karşıya olduğunu fark eder Mehmet. Üstelik Kerem’i kaçıranlar aile ile iletişime geçmişlerdir. Kemal’den oğlunun hayatına karşılık bir fiyat biçmesini isterler. Kemal, parayı anlaştıkları gibi buluşma yerine getirir.

Ancak parayı alan adamların gittiği yer ve orada yaptıkları Mehmet’i şoke eder. Merak içinde Kerem’i bekleyen aileye ise bir paket gelir.

MEHMET (METE HOROZOĞLU): ESKİ POLİS, YENİ AVUKAT
30’lu yaşlarında bir adamdır. Kendine has bir karizması, çekiciliği vardır. En belirgin özellikleri zekası, dürüstlüğü, bazen patavatsızlığa varan açık sözlülüğü ve mizah yeteneğidir. Komiser yardımcısı olacakken polislikten istifa eder, hayatına ceza avukatı olarak devam etmeyi seçer. Kıramadığı bir arkadaşı yüzünden Şarman Ailesi’nin kayıp olan veliahtı Kerem’i bulma görevini üstlenir. Başlangıçta sadece paraya ihtiyacı olduğu için girdiği bir iş ve çözmesi gereken bir problem olarak gördüğü kaçırılma olayı, süreç içerisinde giderek kişisel bir mesele haline gelecektir.

FALKO/ FAİK (İLKER KALELİ): ÇETENİN ELEBAŞI
30’lu yaşlarının başında, Kerem’i kaçıran çetenin elebaşıdır. Mehmet gibi kendine has bir çekiciliği ve karizması olan, yakışıklı, uzun boylu, güçlü kuvvetli bir adamdır. Falko da hayatın acımasızlaştırdığı insanlardan biridir. Basit bir kavga yüzünden hapishaneye giren Falko, orada da rahat durmayınca 2-3 yılını içeride geçirmek zorunda kalmış, özünde son derece iyi, yardımsever, vicdanlı, dürüst ve mert biri olmasına rağmen zamanla gözünü kırpmadan insan öldürebilen, bir çocuğa bile zarar verebilecek kadar acımasız ve kötü birine dönüşmüştür. Onun için tek bir adalet anlayışı vardır: Göze göz dişe diş...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kanal DPolisdizi
Görüş Bildir