Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hollanda Basını Fatih Terim'e Çattı `Uçuşan Salyaları Var`

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Hollanda Basını Kıskandı Fatih Terim'e Çattı `Uçuşan Salyaları Var`

Hollanda gazeteleri arasında yer alan ve ücretsiz dağıtımı yapılan Spits, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e tam sayfa yer verdi. “Asabiliği ellerine yansıyor” başlığı altında kaleme alınan haberde Terim’in saha içerisindeki tutum ve davranışları ön plana çıkartıldı.

HOLLANDA BASINI KISKANDI FATİH TERİM'E ÇATTI

Hollanda yazılı basını Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e geniş yer verdi. Ülkede ücretsiz olarak halka dağıtımı yapılan Spits gazetesinde tam sayfa yer alan haberde “Asabiliği ellerine yansıyor” başlığını kullanarak Terim’in saha içerisindeki tutum ve davranışları hakkında yorum yapıldı.

“Onun tutum ve davranışları eleştiriliyor, maç esnasında saha kenarında yürüyor, hakem kararlarına çok sert bir şekilde tepki gösteriyor. Tüm bunlara rağmen Fatih Terim, Türkiye’de kutsal olarak görülüyor” şeklinde giriş yapılan haberde “Fatih Terim’in Hollanda kulüplerinde görev yapmaması onun için iyi. Çünkü 59 yaşındaki Terim, her fırsatta tribüne gönderilirdi. Hakemlerin kararlarına karşı çıkarak spor yapmayı kendine alışkanlık edinmiş. Bağırmasıyla, ağzından uçuşan salyalarıyla, sert el hareketleriyle hoşnut olmadığını her defasında gösteriyor." şeklinde sert bir dille eleştirirken;

Tutku ve duyguların ön plana çıktığı Türk liginde de aynı tutumunu devam ettiriyor. Kısa süre öncede ligde oynanan Ordu karşılaşmasında hakem tarafından tribüne gönderilmiş ve üç maç ceza almıştı” ifadelerine yer vererek büyük yankı uyandırdır.

Haberin Tamamı İçin:

Hollanda Basını Kıskandı Fatih Terim'e Çattı Uçuşan Salyaları Var

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranFatih TerimGalatasaray Spor Kulübü
Görüş Bildir