Galapagos Adaları Fotoğraf Sergisi

 > -

Galapagos Adaları Fotoğraf Sergisi

Galapagos Adaları Fotoğraf Sergisi

15 Ocak 2013 Salı günü Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde ziyaretçilere açılacak olan “Galapagos Adaları: Yeryüzünün Dokunulmamış Köşesi’ adlı fotoğraf sergisi, Sanatçı Fulya Pirim’in objektifinden sizlerle. Sergi, Pasifik Okyanusu’nun doğusunda yer alan, benzersiz jeolojik yapıya ve yaban hayatına sahip Galapagos adalarını ve Ekvator’un farklı kültürel yapısını keşfetmenize olanak sağlıyor.

Birbirinden ilginç canlı türlerine ev sahipliği yapan ve UNESCO tarafından “dünya kültür mirası” olarak koruma altına alınan Galapagos Adaları, yeryüzündeki cennet olarak biliniyor. Ekvator Cumhuriyeti Büyükelçiliği ve Beyoğlu Belediyesi işbirliği ile hazırlanan sergi, insanlığın bu ortak doğal ve kültürel mirasının tanıtımı ve gelecek nesillere aktarılması için farkındalığın arttırılmasını amaçlıyor.

“Galapagos Adaları: Yeryüzünün Dokunulmamış Köşesi” isimli sergi 26 Ocak 2013 tarihine kadar Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde görülebilir.

Fotoğrafların satışından elde edilecek tüm gelir, ağaçlandırma, muhtaç hayvanları koruma altına alma vb. faaliyetlerde bulunan “Meliha Yılmaz Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na” bağışlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.beyoglusanatgalerisi.com/

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir