G.Saray'dan Fenerbahçe'ye Büyük Övgü

-

G.Saray'dan Fenerbahçe'ye Büyük Övgü

G.Saray'dan Fenerbahçe'ye Büyük Övgü

Semih Haznedaroğlu: F.Bahçe'yi, futbol dışı branşlardaki etkinlikleri nedeniyle takdirle karşılıyorum. Biz de basketbolda, voleybolda iyi takımlar kurduk. O da göz ardı edilmemeli...

G.Saraylı yönetici Semih Haznedaroğlu, dün akşam Bizim Stadyum programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Haznedaroğlu, şöyle konuştu: "Amiral gemimiz futbol. O başarılı olunca, yönetimler diğer işleri daha kolay yapıyor. F.Bahçe'yi, futbol dışı branşlardaki etkinlikleri nedeniyle takdirle karşılıyorum. Ama futbolun dışında, yönetim olarak basketbolda, voleybolda da şampiyonluğa oynayan takımlar kurduk. Diğer branşlar göz ardı edilmemeli. Ünal Aysal, tam G.Saray'ın istediği başkandı. Göreve zamanında ve hazırlıklı geldi. Yönetimde fikirler ayrı olabilir. Birbirimize girmemiz için ya büyük bir başarısızlık ya da bir olay olması lazım. Bazılarının birbiriyle samimiyeti fazla.

Cluj maçının oynandığı gün adeta bir afet yaşandı. Bazen öyle şeyler olur ki, çaresiz kalırsınız. Amerika'da yaşanan kasırgayı düşünün... G.Saray Arena'da kiracı. Bir hata varsa, yanlış yapılmışsa ya projeyi yaptıran TOKİ'de bir hata vardır ya da VARYAP yanlış yaptı. Bizim bir mesuliyetimiz yok. Çünkü bunu yapanlar yanlış yapmış. Suçlu değiliz ama sorumluluğumuz var. Karşımızda devlet var. Gerekirse yeni bir mukavele yaparız. Doğrusu, hayırlısı neyse; mali külfeti bize yüklense bile karşılamaya hazırız. 'Kapa' derlerse kaparız. Hala stadın devir işi tam olarak tamamlanmadı."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüGalatasaray Spor KulübüÜnal Aysalfutbololay
Görüş Bildir