Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi nasıl alınır?

-
Abone ol

E-devlet Şİfresi Nasıl Alınır?

E- devlet giriş e- devlet şifresi

E Devlet Bimer şikayet sorgulama

E- DEVLET ŞİFRESİ TÜM SORGULAMALAR

E devlet şifresi ile evimizin kapısı artık devlete açılıyor. E devlet şifresine ulaşıp devletteki işlemleriniz halletmek artık çok ama çok kolay tıklayın e devlet ile işlemlerinizi halledin. sabıkanızı bile kolaylıkla bir tık ile E devlet şifrenizle almanız mümkün. Devlet kapısında sıra beklemeye son.

E devlet şifresi ile artık vatandaşın kapısı devlete internetten tek tık ile açılıyor. E devlet şifresi bir çok devlet dairesindeki işlerinizi tek tık ile halletmenize vesile oluyor. E devlet şifresi ile sabıka kaydı dahi alınıyor. Tıkla e devlet’e gir işlemlerini kimseyi beklemeden, evinden çıkmadan oturduğun yerden hallet. E devlet şifresi e devlet.gov.tr.

Yıllar önce böyle bir sistem kurulacak denilse kimse inanmazdı. Ancak teknoloji geliştikçe insanların zamanlarında daha fazla tasarruf yapılabiliyor. E devlet sistemi ile devlet dairelerine bizzat gidip halledilmesi gereken meselelere sadece bir tık ile halledilebiliyor. E devlet şifresi bugun.com.tr’de. Tıklayın devlete gitmeden E devlet size istediğinizi sunsun. E devlet’e en kısa yoldan ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayın. Sabıka kaydı alma, sicil alma, SSK, SGK işleriniz aklınıza gelen her türlü devlet işi E devlet ile çözülebiliyor.

E-devlet şifrenize sahip olabilmek ve bunu e devlet işlemlerinde kullanabilmek için yapmanız gereken size en yakın ptt şubeşine bizzat müracaat ederek e devlet şifresi talep etmektir. Ptt şubelerinden almış olduğunuz e devlet şifresi ile vereceğimiz linki www.stargazete.om kullanarak e devlet sistemine girişinizi yapıp talep ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. E–Devlet sistemine girdikten sonra sabıka kaydınıza ulaşmanız için adalet bakanlığı sekmesini kullanarak gerekli yerlere ulaşabilirsiniz. artık devlet dairelerinde zaman kaybetmeden bir bilgisayar yardımı ile bir çok işimizi kendimiz yapabiliyoruz. Sicil Kaydı Sorgulama hakkındaki esaslarla ilgili genelgeyi incelemeyi buradan yapabilirsiniz.

Sabıka Kaydı Sorgulama

Edevlet sabıka kaydı İnternet üzerinden artık her hangi bir sabıka kaydı olup olmadığını öğrenmek için E-Devlet Sabıka Kaydı sistemine bakabilirsiniz.İnternet üzerinden artık her hangi bir sabıka kaydı olup olmadığını ve ya sicile işlemiş bir dosya hakkında bilgi almak için e devlet sistemini kolay bir biçimde kullanabilirsiniz.

Sabıka Kaydı Sorgulama

E devlet sistemine geçilene kadar Sabıka kaydını takibi uzun zaman ve uğraşlar gerektiriyordu. Kuruma gitme evrak sırasında bekleme gibi birçok işlemden sonra istenilen belge temin edilebiliyordu. Artık bu durum değişti ve E –devlet kapısı na geçilmesi ile birlikte sabıka kaydına da e devlet uygulaması kullanılarak ulaşılabiliyor. Sabıka kaydı hayatın bir çok alanında örneğin birçok kamu ve kuruluşlarında ve iş başvurularında kişilerden talep edilmektedir.

Tc ile Sabıka Kaydı Sorgulama

Bu gibi talepler için genel olarak resmi olarak ıslak mürekkep olması gerekmekteydi. E devlet sistemi uygulamasını kullanabilmek için başta T.C. kimlik no ve e devlet şifrenize ihtiyacınız vardır. Artık bütün tc vatandaşlarının nüfus cüzdanlarında herkesin nüfus cüzdanında T.c kimlik numarası bulunuyor ama bu e devlet sistemini kullanmak için yeterli değil e devlet şifresine de ihtiyacınız var. E devlet şifrenize sahip olabilmek ve bunu e devlet işlemlerinde kullanabilmek için yapmanız gereken size en yakın ptt şubeşine bizzat müracaat ederek e devlet şifresi talep etmektir. PTT şubelerinden almış olduğunuz e devlet şifresi ile vereceğimiz link i kullanarak e devlet sistemine girişinizi yapıp talep ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

E devlet sistemine girdikten sonra sabıka kaydınıza ulaşmanız için adalet bakanlığı sekmesini kullanarak gerekli yerlere ulaşabilirsiniz. artık devlet dairelerinde zaman kaybetmeden bir bilgisayar yardımı ile bir çok işimizi kendimiz yapabiliyoruz. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı Türksat AŞ ile Adalet Bakanlığı Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, vatandaşlar, sabıka kaydına ilişkin “Adli Sicil Belgelerini” artık e-Devlet Kapısı’ndan alabilecek.

Türksat’tan yapılan yazılı açıklamaya göre, “www.turkiye.gov.tr” adresli e-Devlet Kapısı üzerinden alınacak adli sicil kayıt belgelerinde bir barkod numarası da bulunuyor. Vatandaşların e-Devlet Kapısı’ndan alacakları belgenin ne için kullanılacağı bilgisini, dikkatlice tanımlamaları gerekiyor.

e-Devlet Kapısı kullanıcıları, çıktı alarak bu belgeyi ilgili kurumlarla paylaşabilecek. Paylaşım yapılan kurum yetkilileri, e-Devlet üzerinden giriş yaparak, belge üzerindeki barkod numarası ve belge sahibinin TC kimlik numarası ile belgenin orijinalini görüntüleyerek doğrulayabilecek. Böylece sahteciliğin de önüne geçilmiş olacak.

Kayıt olmak gerekiyor

Türkiye’de günde ortalama 45 bin kişinin bireysel adli sicil kayıt başvurusu yapıldığı bildirilen açıklamada, adli sicil belgelerinin e-Devlet üzerinden verilmesiyle, vatandaşların büyük bir zaman kaybından kurtulmuş olacağının altı çizildi. E-Devlet üzerinden belgeyi alabilmek için “e-Devlet Kapısının kayıtlı kullanıcısı” olmak gerektiği kaydedilen açıklamada, yaklaşık 15 milyon kayıtlı e-Devlet kapısı kullanıcısı arasında bulunmayanların, en yakın PTT merkezlerine giderek şifrelerini alıp kayıtlı kullanıcı olabilecekleri ifade edildi. Açıklamada, e-Devlet Kapısı’nın aynı zamanda elektronik imza veya mobil elektronik imza ile de kullanılabildiği hatırlatıldı. Adli sicil kaydının bir diğer ismi olan sabıka kaydı neredeyse tüm iş başvurularının özellikle istenen belgelerinden bir tanesi.

Durum böyle olunca sabıka kaydı nerden alınır sorusu fazlasıyla araştırılan konular arasında. Devletteki birçok sistemin internet ortamına aktarılmış olması, halkın sabıka kaydını da internetten kolayca öğrenebileceğine yol açabilmektedir. Maalesef ki sabıka kaydı internetten alınamamaktadır. Çünkü devlet bu sistemi internet ortamına geçirmeyi planladığında çok sayıda tepki almıştır. Bu tepkilerin nedeni ise kişinin sabıkalarını bir başkası kolayca öğrenebilmesi durumuydu. Bu nedenden sabıka kaydı sadece devlet binalarına gidilerek alınabilmektedir.

Sabıka Kaydı Nerden Alınır?

Sabıka kaydı almak isteyen kişiler kendilerine en yakın adliyeye giderek adli sicil kaydını alabilirler. Sabıka kaydını alırken bu belgenin ne amaçla alındığına dair personele bilgi vermek zorundasınız. Bulunduğu bölgede adliye olmayan kişiler ise Kaymakamlığa giderek de sabıka kaydı alabilir. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız ise sabıka kaydı için konsolosluğa başvurması yeterlidir. Sabıka kaydını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları istediği zaman belirttiğimiz yerlerden alabilir. Sabıka kaydını bir başkası adına almak istiyorsanız noterde o kişi hakkında vekâletinizin bulunması gerektiğini unutmayınız.

E Devlet Bimer sorgulamalarının da artık internet üzerinden yapıldığını biliyor muydunuz?

Günümüz imkan ve şartları dahilinde devletin insanlara sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden yararlanarak işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz e devlet sistemi ile işlemlerinizin hızlı yapılmasını sağlayabilirsiniz. İşlemlerin eskiden yapılmasında oldukça zor olan zamanların yerine daha kolay işlem yapmanızı sağlayan online işlemlerin e devlet sistemlerine dönüşmesini en iyi şekilde değerlendirerek e devlet kredi sorgulama işlemlerinde kısa sürede elde etmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. E devlet ile işlemlerinizin kolaylaşmasından faydalanarak dilediğiniz zaman kolay kullanılır seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken basit işlemler sonucunda dilediğiniz gibi hareket ederek bilgilerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

E Devlet Bimer Şikayet Sorgulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmek için sisteme giriş yapabilirsiniz. En kısa sürede işlemlerinizi tamamlayarak belge halinde sunmanız gereken yerlere sunabilirsiniz. Kolaylıklar arasında teknolojinin getirilerinden faydalanarak işlem yapabileceğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. En önemli işlemlerinizde bile zaman kaybetmeden kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz e devleti kullanmak için şifre almayı unutmayın. E devlet şifresini almak için en yakın PTT şubesine müracaat edebilirsiniz.

e-Devlet ne işe yarar hangi sayfalar mevcut?

Sorgulama sayfasında pek çok uygulama e- Devlet sayfasında. Adalet Bakanlığı, Başbakanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve daha pek çok uygulama e-Devlet'te. E- Devlet her geçen gün yeni uygulamalar eklenerek kullanıcılarına daha rahat bir kullanım sunmaya çalışıyor.

SGK'ya bağlanmış olan tüm sigortalar sayesinde, bütün işlemleriniz sizlere parmaklarınızın ucu kadar yakın.SSK sorgulamak isteyenler için www.stargazete.com'da linki hali hazırda mevcut. SSK sorgulama. SSK Sorgulama ekranı spothaber.com'da. e- Devlet sitesi her gün yeni uygulama ekleyerek kendisini yeniliyor... Devlet daireleri hakkında her bütün bilgiler bu şifreyle ulaşabilirsiniz. Artık her şey bir tık kadar yakınınızda.

SSK ve SGK sorgulamak isteyen sayın vatandaşlarımızın en çok rağbet ettikleri sayfa SSK sorgulama ve SGK sorgulama sayfası. Hayat sizlere parmaklarınızın ucu kadar yakın. Sigortanızın son durumunu www.stargazete.com farkıyla öğrenin.e- Devlet sorgulama sistemi. SSK sorgulama sayfası e- devlette bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz peki ama nasıl? e- Devlet şifresi nedir? Şifreyle ne yapılabilinir?
e- Devlet veri sorgulama sistemi

Sigorta, askerlik, pirim, sabıka kaydı ve daha pek çok bilgiye ulaşmak artık çok kolay. e-Devlet şifresi nasıl alınır? SGK SSK sorgulama pirim sorgulama sayfası.4A 4B 4C'li personel misin? SSK sorgulama sayfasına tıkla ulaş.

Veri sorgulamak artık çok kolay eskiden olduğu gibi uzun kuyruklara girip beklemek sona erdi artık her şey'e erişim kolaylaşıyor. e- Devlet şifresiyle istediğimiz işlemi yapabiliriz peki e-Devlet şifresi nedir?, nereden alınır, ne işe yarar? Özel şirkette çalışan yada kamuda çalışan herkes SSK ve SGK'ya mutlaka gidip işlerini halletmek durumunda kalıyor. SSK SGK sorgulama sayfası bir tık kadar uzak. e- Devlet veri sorgulama sistemi artık herşey elinizin altında. SSK ve SGK sorgulamak için tıkla. Ssk.gov.tr adresinden rahatlıkla ulaşılabilen SGK sorgulama sayfası www.stargazete.com'da

e- Devlet veri sorgulama sistemi

SSK e-Devlet sorgulama ekranı.Sigortanız yatıyor mu, yoksa yatmıyor mu? Sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz vermesine, ancak SSK sorgulama ve SGK sorgulama ekranına ulaşmanız gerekiyor öncelikle. Çevrimiçi bir şekilde SSK sorgulama ekranına ulaşmak sizlere el ele tutuşmak kadar yakın.

SSk sorgulama sistemi. e-Devlet şifresiyle SSK prim sorgulama. 4A hizmet dökümü hakkında her şey. e- Devlet sorgulama sistemi ne işe yarıyor. Merak edilenler www.stargazete.com'da e-Devlet sisteminden sorgulama yapmak için sitemizi takip edin en güncel ve güvenilir bilgiler sitemizde... e- Devlet şifrenizi size yakın herhangi bir PTT şubesine giderek alabilirsiniz..

e- Devlet veri sorgulama sistemi

SSK sorgulamak mı istiyorsunuz? Online bir şekilde sorgulama yapmak için www.stargazete.com'da kalın.SSK sorgulama sistemi. SSK sorgulama yapmak için tıklayın ve öğrenin. e-Devlet şifresine nereden alıyoruz.

e-Devlette. SSK sorgulama sistemleri hakkında en düzgün haber www.stargazete.com'da. SSK sogulama sistemi. e- Devlet sorgulama ekranı.. SSK, 4A hizmeti ve daha bir çok şey hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız tıklayın öğrenin. Online bir şekilde ve çevirimiçi olarak sigortanızı sorgulamak istiyorsanız Spothaber.com'da kalın. SSK ve SGK sorgulaması yapmak mı istiyorsunuz tıklayın başarılı bir şekilde işleminizi gerçekleştirin...

CEP TELEFONU İLE SGK HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK

Cep telefonlarınızdan ilk işe giriş tarihinizi ve toplam hizmet gün sayınızı sorgulayabilirsiniz.

e- Devlet veri sorgulama sistemi

Yeni bir uygulama başlatan sgk.gov.tr, bu uygulaması ile vatandaşların site site gezerek yada sorgulama yaparak toplam hizmet gün toplamını öğrenmelerini kolaylaştırıyor.

Peki bu işlem nasıl yapılıyor? Cep telefonlarınızdan hizmet gün toplamını öğrenmek için ne yapmanız gerekiyor?

“PT yaz boşluk bırak T.C. Kimlik Numaranı yaz boşluk bırak AİLE SIRA NO”nu yaz 5502’ye kısa mesaj at. SGK Hizmet Dökümü mesaj ile size iletilecektir.
e- Devlet veri sorgulama sistemi

SSK sorgulamak artık çok basitleşti. Öyle ki, PC başından her işinizi halledebilir, özellikle vatandaşlık işlerinizi halledebilirsiniz. SSK sorgulama ve SGK sorgulama yapmak için sizlerin parmaklarınızın ucuna kadar geldik. Bir enter kadar yakın olan sigorta sorgunuz www.stargazete.com'da. E devlet şifresi ile sisteme giriş! E devlet kapısı şifre al! SSK Sorgulama e-devlet.gov.tr 5 Aralık 2013 E devlet kapısı gelişen teknolojiyle birlikte evlerimize kadar geldi. Edevleş şifresi nasıl alınır? E devlet şifresi nasıl değiştirilir? E devlet şifresi nereler de kullanılır ve şifre fiyatı ne kadar?Aradığınız tüm detaylar Spothaber.com adresinde...
SSK sorgulama yapmak isteyen sayın vatandaşlarımız için, özellikle sigortalarının son durumunu merak edenler için SSK sorgulama sayfası yaptık. SGK sorgulama da bu sayfanın içinde. TC kimlik no ve kimlik bilgileri ile giriş yapabilirsiniz. İşte SSK sorgulama sayfası www.stargazete.com'da

Tc No İle SSK Sorgulama SGK Emeklilik Sorgulama Sistemi Sigorta Gün Sorgula E-devlet. Sosyal Sigortalar kurumu ile ilgili her türlü işleminizde SSK sorgulama sistemini kullanabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK gün sorgulama, SGK Hizmet Dökümü, SSK Sicil No Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama gibi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz.
SSK sorgulamak için tıklayın ve öğrenin.

Herşeyin bir tık kadar yakın olduğu bu bilişim çağında, SSK sorgulama ve SGK sorgulama da parmaklarınızın ucunda. Herşey elektronik bir duruma dönüştü, sigorta sorgulamanız da aynı elektronik havada devam ediyor. SSK sorgulama sayfası www.stargazete.com'da.​

Hayat gittikçe zorlaşıyor çalışma şartları da zorlaşıyor. Hal böyle olunca insanlar emekliliklerini iple çekiyor. Çalışanlar bir bir pirim günlerini sorguluyor. SSK SGK sorgulama artık elinizin altında ve çok kolay. SSK sorgulama sayfasından şifresiz hizmet dökümü de almak mümkün. 4A,4C SSK SGK sorgulama sayfasına en kısa yoldan ulaşmak için tıklayın. Pirim günlerinizi tek tek kontrol edin işlemleriniz halledin. E SSK SGK. gov sayfası linki haberimizin içerisinde yer alıyor.
Ne kadar piriminizi yattığı, sigortanızın yatıp yatmadığını SSK SGK sorgulama sayfasından kolaylıkla yapmanız mümkün. SSK SGK sorgulama sayfası 4A 4C sorgulama sayfası linki. SSK sorgulama sayfasına en kısa yoldan ulaşmak için tıklayın.SGK prim gününüzü mü merak ediyorsunuz? SSK SGK sorgulamak için tıkla öğren. Hem bedava hem de şifresiz SSK sorgula.

SSK SGK sorgulama artık çok kolay. Pirim günü hesaplama, sigorta dökümü alma, sigortanın ne kadar yattığını öğrenme ve sorgulama sayfası www.stargazete.com. Tıkla SSK SGK sorgula. SSK SGK sorgulama sayfası burada. 4A 4C 4B. Özel sektörde çalışanlar iş yerlerinin sigortalarını maaşları üzerinden yatırmamasından şikayetçi. İşini şansa bırakma tıkla pirim ve SSK SGK kontrol et. SSK SGK pirim sorgulama sayfası.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir