Çok Yanlış Anlaşılmanın Sonucu: Pedofiller LGBT Topluluğunun Bir Parçası Olmaya Çalışıyor!

1.9bPAYLAŞIM

Evet yanlış okumadınız. Tüm dünyada yükselen eşcinsel ve trans hakları savunuculuğu, durumlarını açıkça dile getiren pedofillerin kendilerini bu "toplum normlarına uymayan" topluluklara ait hissetmesine sebep oldu. Kan donduran bu hareketin detaylarına birlikte bakalım.

Kaynak: http://dailycaller.com/2018/07/09/pedoph...

Dünyada pek çok kişi ve topluma göre "sapkınlık" olarak tanımlanan LGBT haklarının yükselişi, pedofillerin ilgisini çekti.

Ne olsa genele bakınca 50-100 yıl önce eşcinsellik de pedofili gibi görünüyordu. Hala bunların farkını anlayamayan insanlar olduğu için pedofiller de toplum tarafından kabul edilme derdine düştü.

Kendilerini topluma kabul ettirmek için önce isimlerini değiştirmeye çalışıyorlar ve kötü algı yaratan pedofil yerine MAP adını kullanmaya başlıyorlar.

MAP'in açılımı "Minor Attracted Person", yani "kendinden küçüklere ilgi duyan birey". İnfantofili (bebeklere ilgi duyan), pedofili (küçük çocuklara ilgi duyan), hebefili (ergenliğe giren çocuklara ilgi duyan) ve efebofili (ergenlere ilgi duyan) tüm pedofilleri tek ve masum bir çatı altında toplamaya çalışanlar bu isme sığınıyor. Kendilerini NOMAP (Non-Offending Minor Attracted Person) olarak tanımlayanlar da var, onlar da çocuklara zarar vermediklerini iddia eden pedofiller.

Kendilerini giderek büyüyen ve çeşitlenen LGBT topluluğunun bir parçası olarak gördükleri için bir bayrak bile hazırlamışlar.

Bu bayrak LGBT topluluğu tarafından elbette kabul edilmiyor ve yürüyüşler sırasında kullanılması durumunda ihbar edilmesi isteniyor.

Peki pedofiller neden bu topluluğa zorla da olsa dahil olmaya çalışıyor?

"Yanlış anlaşıldıklarını", yıllardır tıpkı eşcinseller gibi marjinalize edildiklerini, dışlandıklarını ve canavar gibi gösterildiklerini iddia eden pedofiller çocuklara dokunmadıkları veya bazı durumlarda çocuğun "rızası" oldukça üstlerine gelinmemesini talep ediyor.

Bazı internet sitelerinde "herkes, her düşünce desteklenmeli" adı altında mağduriyet hikayeleri paylaşılıyor.

Bazı topluluklara göre katiller, ırkçılık ve pedofiller de desteklenmeli. Pedofiller de kendilerini açıkladıktan sonra nefret suçuna maruz kaldıklarını, sosyal medyadan ölüm tehditleri aldıklarını, işlerini kaybettiklerini, hatta terapistlerin bile kendilerini reddettiğini söyleyerek intihara sürüklendiklerini söylüyorlar.

Yıl 2018, hala neyi tartışıyoruz diyebilirsiniz; ancak hala eşcinselliği tecavüz ve pedofiliden ayıramayan pek çok insanın varlığı pedofillerin isim değiştirerek normalleşme çabasına yol açıyor.

Bu noktada hala anlaşılamıyorsa kişiye göre değişen ve değişmeyen durumların analizini iyi yapmak gerekiyor. Eşcinsellerden, evlilik dışı flörtten, çoklu ilişkilerden hoşlanmıyor olmakla tecavüz ve pedofiliyi bunların arasına katmak arasında büyük bir fark var.

Bu noktada öne çıkan rıza kavramını ayırt etmek bu kadar zor olmamalı.

Pedofili, tecavüz, ensest gibi rahatsız edici kavramların bu kadar rahatsız edici olması ve asla hiçbir toplum tarafından kabul edilmemesinin sebebi rıza. Bir çocuğun herhangi bir konuda rızası dahi olsa, bunun gerçek bir rıza olmadığını herkes bilir. Çocukların hayatında cinselliğe zaten yer yoktur ve bu bir tartışma konusu olamaz.

İki yetişkin insanın kendi rızalarıyla yaşadığı ilişkiyle tecavüzü ve pedofiliyi aynı kefeye koyanlar oldukça pedofillerin cesaretleri de artacak.

Bu tehlikeye dikkat edip kendimizi ve çevremizi bilinçlendirmemiz gerekiyor. Kişisel görüşlerin gerçekleri bastırması, fırsatçıların önünü açmaktan başka bir işe yaramaz. Bugün pedofiller, yarın tecavüzcüler; sapkın düşüncelerin güçlenmesini önlemenin yolu akıl ve rıza kavramını iyi öğrenmekten geçiyor.

İstismarın toplumun genel kesimi tarafından kabul görmeyen LGBT topluluklarına dahil edilmesi onlara da zarar verir.

Başkasının özgürlüğüne müdahale eden hiçbir hareket özgürlük kavramına giremez. Bu çocuklukta öğrenilen bilgi, durumları birbirinden ayırma yeteneği kazandırır. Hiçbir insanın bir başkasını istismar etme özgürlüğü yoktur.

Siz ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serhat-ogecoglu

ilişkiye giriyor mu ? şu gruptan atılan erkek kurtlar aslanlar neden atılıyor ? hayvanlar aleminde dişi kavgaları niye oluyor neden hayatlarını kaybediyorlar arkadaşlar ? erkek için niye savaşmıyorlar ? liderlik kavgalarını anlıyoruz ama bir dişi için neden kavga ediyorlar ? çoğu sperlerimi bırakıp yoluna bakıyor babalık bile yapmıyor ne gerek var ?

serhat-ogecoglu

ince nazik elit her ne derseniz işte hakkınız gasp edildiği an karşınızdaki insana bir bıçak saplaya bilecek ölümcül olmayacak bir silahla yaralama yapabilecek biber gazı sıkabilecek atiklikte olabilecek bir yapıda olunması lazım devlete ve kolluk kuvvetine elbette güveneceğiz ama onlar tanrı değil sizi her an koruyamaz 60 dakikada aynı noktadan 60 devriye atamaz. Duyguları ile güçlü gözükmeye çalışan kadınlara sesleniyorum duygularınızın bir değer kazanması önem arz etmesi için önce nefes alıp veriyor olmanız lazım bunun içinde kendinizi korumanız. Her neyse hayvanlar aleminde dişiler birbirini tatmin ediyormu yalaşıyor lar mı ? babalarıyla anneleriyle felan ? erkekler birbirleri ile

serhat-ogecoglu

paramparça bile edebiliyor. demek istediğim şu; size komik gelebilir dalga da geçebilirsiniz ama erkeklerin kadınlara tecavüz etmesinin sebebi eğitim aile durumu hastalık olduğu kadar kadınların güçsüz gözükmesidir güçlü gözükmek için kilolu kaslı olmaya gerek yok ne kadar

serhat-ogecoglu

aslan çiftden önce ağara çimenlere idrarını bırakıyor(kuyruk sallama dediğimiz şey insanlarda) erkek bu idrarı kokluyor ve yakınlaşıyor ilişki başlıyor dişii dişlerini gösterip hırlıyor her an vageçebilirim ona göre ısırada bilirim diyor canı yanarsa ısırmayı bırakın

serhat-ogecoglu

hayvanlar aleminin bir üyesiyiz diğer türlerde böyle şeyler gerçekleşiyor mu acaba ? bilgi olan paylaşabilir mi ? kuyruklu primatlar kuyruksuz primatlar yengeç ve akrepler atlar maymunlar kendi ailesi içinde cinsel ilişkiye giriyor mu ? küçük canlılar ile cins ilişk giriyor mu ? Ben izldğim belgerde arada hayvanların çiftlelerine rasladım meela bir leoper veya

Görüş Bildir