CHP'den Alabora'ya Başkanlık Teklifi İddialarına Yalanlama

 > -

CHP'den Beyoğlu İçin Ünlü Oyuncuya Teklif

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Alabora'ya Başkanlık Teklifi

Gezi Parkı eylemlerinde yaşananları analiz eden CHP gençleri anlamak için yeni bir eylem planı hazırlığında. Eyleme katılan büyük bir kitlenin özellikle de gençlerin 'hiçbir partiye yakınlık hissetmemesi ve CHP'ye mesafeli' duruşu konusunda çözüm önerileri arayan CHP yönetimi özellikle gençleri anlamak için yeni çalışmalar yapıyor.

BEYOĞLU ADAYLIĞI TEKLİFİ

Cumhuriyet Gazetesi'nden Ayşe Sayın'ın haberine göre parti yönetimi bu yönde çalışmalar için bir dizi eylem planı hazırladı. Bazı isimlere belediye başkanlığı ve parti yönetimlerinde görev vermeyi planlayan CHP'de eylemlere yakından destek veren Mehmet Ali Alabora'nın da adı geçiyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da sıcak baktığı bu öneri doğrultusunda Alabora da kabul ederse Beyoğlu Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi seçeneği ön plana çıktı.

Haberin Tamamı İçin:

CHP'den Alabora'ya Başkanlık Teklifi İddialarına Yalanlama

CHP'nin MYK Toplantısında konuşulduğu öne sürülen ve Mehmet Ali Alabora'yı Belediye Başkanlığı için aday göstereceği yönündeki haberlere CHP'den yalanlama geldi.

www. gercekgundem. com'a konuşan CHP MYK üyeleri, "Merkez Yürütme Kurulu toplantısında Mehmet Ali Alabora'nın adı dahi geçmedi. Bu tür haberler ne amaçla yapılıyor anlam veremiyoruz" dediler.

Demokrat Haber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cumhuriyet Halk PartisiGezi ParkıKemal Kılıçdaroğludizi
Görüş Bildir