Birsen Tezer ve Jehan Barbur Aynı Sahnede

 > -

Birsen Tezer ve Jehan Barbur Aynı Sahnede

25. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, Birsen Tezer ve Jehan Barbur’u ağırlıyor.

Çeyrek asırdır gelenekselden çağdaşa tüm sanat anlayışlarına ev sahipliği yapan ENKA Kültür Sanat, Birsen Tezer ve Jehan Barbur’un büyülü seslerini dinleyiciyle buluşturuyor.

Müzikten, sinemaya sanatın tüm renklerine ışık tutan ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, bu kez dillere pelesenk olan birçok şarkının altında imzası bulunan Birsen Tezer’i ve hikâye güdümlü ve masalsı şarkıları ile Jehan Barbur’u ağırlayacak.

saat 21.15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda verecekleri konserle, ENKA seyircisine keyifli dakikalar yaşatacak.

25. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları’yla sanatseverler, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda ve Açıkhava Fuayesi’ndeki birbirinden değerli konser, sergi ve tiyatro oyunlarında bir araya gelmeye devam ediyor.

Müzikle ortaokul yıllarında tanışan Birsen Tezer, 2009 yılında yayınladığı ilk albümü ‘’Cihan’’ın ardından yola ikinci albümü ‘’İkinci Cihan’’ ile devam ediyor. Müzik direktörlüğünü Gürol Ağırbaş’ın yaptığı “Cihan”ın miksleri ve kayıtları Arıkan Sırakaya, vokal kayıtları Cihan Güvenç tarafından gerçekleşti. ‘’İkinci Cihan’’ Kadri Karahan tarafından fotoğraflandı ve grafik çalışmasını Emine İlkorur tamamladı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KonserTiyatromüzik
Görüş Bildir