25 Nisan'a Dikkat: Ay Tutulmasıyla Net Olma Zamanı

 > -

Ay Tutulmasıyla Net Olma Zamanınız Geldi

Ay Tutulmasıyla Net Olma Zamanınız Geldi

Türkiye'nin en önemli astrologlarından Filiz Özkol ile 25 Nisan'da gerçekleşecek olan ay tutulması üzerine konuştuk!

Bilinen tarihe bakıldığında ne zaman ay ve güneş tutulması gerçekleşse, insan hayatlarının etkileneceğine inanılır. Bu kimi zaman olumlu, bazen de olumsuz algılansa da evrendeki bu döngüler ve gökyüzünün aktif olayları hepimizin meraklanmasına neden olur. Şimdi gene bir tutulma zamanı geldi.. 25 Nisan tarihinde gerçekleşecek ay tutulması kararlarımızı, adımlarımızı, bir türlü karar veremediğimiz konuları, atmak istediğimiz adımları, geride bırakmamız gereken, bitirilme zamanı gelen son noktaları yani kısaca zihnimizi, en önemlisi netlik enerjimizi etkileyecek.

Tutulma tüm burçlarda arklı etkiler oluşturacak elbette ancak, akrep burcunda gerçekleşeceği için özellikle burcun mensupları etkileri daha fazla hissedecek. Sürecin en şanslı burçları ise balık ve yengeç. Ünlü astrolog Filiz Özkol gerçekleşecek ay tutulmasının özellikle belirsizlikleri netleştirmek açısından çok etkili olacağının altını çiziyor Sonlandırmak istediğiniz bir ilişkiniz, sürüncemede kalan bir fikriniz varsa bilin ki karar vermek için şimdi tam zamanı!

Tutulma bitişleri ve bununla paralel olarak yeni dönemleri işaret ediyor. Çünkü herhangi bir konuda net olmak elbette ki hayatımızın da netleşmesi anlamına geliyor. 25 Nisan ay tutulmasında kararlarınız ve düşünceleriniz konusunda net olun. Yeni bir dönem sizi bekliyor.

Neslihan Perker / Aktuel.com.tr

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir