Adliyede Dinlemelere Karşı Klasik Müzik Önlemi

 > -

Adliyede ‘Klasik’ Böcek Önlemi

Adliyede ‘Klasik’ Böcek Önlemi

Başbakan’ın ofisinde böcek bulunduğu haberlerinin ardından Terör Savcıları, “Başbakanı dinleyen bizi de dinler, önlem alın” dedi. 7. kata ses sistemi kurulup, Mozart, Bach ve Beethoven çalınmaya başlandı.

ÇAĞLAYAN’DAKİ İSTANBUL ADLİYE SARAYININ 7. KATINDA DİNLEME ALARMI

TÜRKİYE’NİN gündemindeki önemli soruşturmalarının yapıldığı Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’nde kritik dosyalara bakan savcıların bulunduğu katta olası dinlenme ihtimaline karşı günboyu klasik müzik yayınına başlandı. Terör, uyuşturucu ve organize suçlar gibi dosyalara bakan savcıların bulunduğu katta, ses sızmalarını engellemesi amaçlanan uygulamanın, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ofisinde böcek bulunduğu haberlerinin ardından başlatıldığı öğrenildi.

Uygulamayı başsavcılık başlattı

İstanbul Adalet Sarayı’nda görev yapan TMK 10. Madde ile görevli savcıların bulunduğu 7. katta olası ses sızmalarını önlemek için ilginç bir uygulama başlatıldı. Başsavcılık tarafından başlatılan uygulama ile savcıların odasında konuşulanların her türlü dinlenmesi ihtimaline karşı klasik müzik yayınına başlandı. Adliye kaynakları iki gün önce başlayan uygulamanın olası bir böcek olayına karşı önlem olduğunu ifade ediyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanİstanbulRecep Tayyip ErdoğanTerörUyuşturucumüzik
Görüş Bildir