Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

28 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

-
5 dakikada okuyabilirsiniz

28 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu

Bugün, yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddesel sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyeliniz de yansıtabileceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.Amaçlarınızda yoğunlaşacaksınız.

28 Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal ve alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecektir. Disiplinli yönlerinizi karşınızdaki insanlara da yansıtabiliyorsunuz. Bugün, yeni başlangıçlar için, gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İçsel anlamda denetleyici ve sorgulayıcı davranarak, bazı engelleri aşabilirsiniz.

28 Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu

Sizin tutkularınızda geçici olmasından dolayı odaklaşma problemi yaşayabilirsiniz. Bugün, duygularınızda yenilenme söz konusu olacak. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle farklı bir organizasyon çalışmalarına gireceksiniz. Fikirlerinizi çok güzel sunmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Sözlerin etkili olacaktır.

28 Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için, çoğu kez tepki almaya adaysınız. Fakat savunduğunuz konularda taviz vermek gibi bir tavrınız yok. Bugün gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir. İkna kabiliyetinizi istediğiniz gibi kullanarak, karşınızdaki kişiye isteklerinizi yaptıracaksınız.

28 Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu

Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. Aktif yönlerinizi saklayarak, çabalarınızın sonucunu beklemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Bugün, duygularınızı pasife edin.

28 Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu

İş potansiyeliniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği destekleri kullanma konusunda mantıklı hareket etmeyi yeğleyeceğiniz bir gün. Güneş ve Aydan olumlu etkiler alıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için, iş ile ilgili seyahatler söz konusu olacak. İsteklerinizden ödün vermeden fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

28 Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu

Somut düşüncelerin size kazandıracağı alternatiflerden, nasibinizi olumlu bir şekilde alıyorsunuz. Sizinle iş birliği içinde olan kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek,size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler. Fakat bugün ailenizin sizden birtakım beklentileri olabilir. Özel zevklerinizi bir kenara bırakarak zamanınızı onlarla paylaşabilirsiniz.

28 Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu

Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği aksiyonu ona verebilirsiniz. Bugün, kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla, onunla birlikte ortak enerjilerinizi birleştirebilirsiniz. Yapacağınız atılımların ikinizi de mutlu etmesinden dolayı aranızdaki duygularınızın daha da pekişmesini sağlayacaksınız.

28 Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemlerin dışında yaşadığınız halde, sizin adınıza yaratılan koşullardan da hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olduğunuz bir gün. Olayları fazla abartmadan, yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bugün göz yaşlarınızı seviyorsunuz.

28 Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki olaylardan duygusal etkilendiğiniz bir gün. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Dostlarınız, sizin desteğine ihtiyaç duyabilirler.Onları yalnız bırakmak istemediğiniz için, bazı önemli ilerinizi erteleme gereği duyacaksınız.Fikirleriniz olumlu karşılanacak.

28 Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu

İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddesel güvene ihtiyacınız var ve bir takım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu olduğu zaman, aşırıya kaçabiliyorsunuz. Sorumluluğunuzun bilincinde olduğunuz bir gün.

28 Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu

Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onlar sizin için olumlu fakat somut şeyler düşünürken, sizin yanlış bir karar almanızdan çekiniyorlar. Onları ikna etmenin yollarını bulmalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

28 Aralık Cuma Günü Burç Yorumları!

28 Aralık Cuma Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta sonu terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bugün ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor.

BOĞA

Duygusal hayatınızda bir süredir devam eden bir dönem kapanabilirya da geleceği hakkında sorgulamalar içine girebilirsiniz. Olaylara eleştirel yaklaşmanız abartmadığınız taktirde oldukça yararlı olacakmış gibi görünüyor. iş hayatı ile ilgili yakın çevrenizdeki bir insanla yapacağınız konuşmalara sizi oldukça keyiflendirecek

İKİZLER

Bugün iş konusunda yaşayacağınız aksilikler biraz canınızı sıkacakmış gibi görünüyor.. Bu sürecin düzene sokmak için daha dikkatli olmalısınız. Yasal konular, eğitim, yol, uzun yolculuklar, diğer ülkeler ile ilişkiler konusunda karmaşıklıklar da yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bir insandan alacağınız habersizi sevindirebilir.

YENGEÇ

İç dünyanızda bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız. Enerjinizi iyi yönlendiremeye bilirsiniz ve sizin için önemsiz konularla zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz

ASLAN

Özel hayatınızda önemli bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz. Duygusal acıdan geçmişinizde varolan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. Bu durum karar verme mekanizmanızdaki problemleri çözmenizi sağlayacak

BAŞAK

Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya calışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

TERAZİ

Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha düzgün biri olduğunu göreceksiniz. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.

AKREP

Duygusal açıdan var olan gerginliğinizden kurtulmalı ve kendinizi yenilemeye yönelik adımlarınıza devam etmelisiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sorunlu donemin geçmişte kalması sizi kişisel acıdan özgürleştirebilir ve yaratıcı gücünüzü daha rahat kullanabilirsiniz.

YAY

Duygusal acıdan gelişen olaylar kafanızı rahatlatmaya başlamış olabilir. Kişisel cekişkilerinizin ortadan kalkması icin gerekli haberleşmeler sonrasında kendinizi iyi hissedeceksiniz. İş hayatında ise bir sorun düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir.

OĞLAK

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir.

KOVA

Güven duygusunu çok önemsediğiniz bu dönemde hayal kırıklıkları yaşamaktan korkmayın. Öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bu şekilde hayatın tadını daha iyi alacak ve bireysel olarak ön plana çıkacaksınız. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için cevrenizde ki insanlarla eğlenceli vakit gecirebilirsiniz.

BALIK

İş hayatınızda bazı beklentilerinizle ilgili haberler gelmeye başlamış olabilir. İlişkilerinizde çok esnek olduğunuz için onun çıkarmaya çalıştığı bütün sorunları bertaraf ediyorsunuz. Onun en büyük sorunu da sizin karşı cinsle samimiyetiniz. İki cins arasındaki dostluğa asla inanmıyor olabilir.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçİkizler Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir