19 Ağustos Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

19 Ağustos Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

19 Ağustos Pazartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün içinizdeki sebebini belli bir nedene dayandıramadığınız canlılık çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. Maddikonulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.

BOĞA

Sizin değer yargılarınızdan çok etkilenen bir yakınınızla özel bir iletişim kurmaya çalışacaksınız. Arkadaşlıklarda canlı atak kişiliğiniz insanlar üzerinde biraz fazla istekli olabiliyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir. Değişik, ilginç kişiliğiyle sempati toplayan biri ile ilgili, önsezilerinizden uyarılar alıyorsunuz.

İKİZLER

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı huzursuzluklar çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise bugün sakarlığınız ön plana çıkacak ve bir çok işlerinizi zamanında bitiremeyeceksiniz. Mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz bugün. Ailenizle bir görüşme yapmak durumunda kalacaksınız

YENGEÇ

Yükünüzün azalmasını istemekte haklısınız, ama bu sorunu doğru kişilerle konuşmanız gerekiyor. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok yerinde taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor. Kendinizi garantide görme ihtiyacınız, bazı çalışma arkadaşlarınızın gözüne bu koşullarda biraz abartılı bir beklenti gibi geliyor. Kazancınızı çoğaltma arayışlarınız iş ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir.

ASLAN

Unutulmaz bir sinema klasiğinin unutulmaz müziği aşkın hiçbir zaman pişmanlık duymamak olduğunu söyler. Bize de, o halde yeryüzünde aşk yok gibi bir yorum kalıyor. Hiç hayıflanmayın. Kimsenin aşkı filmdeki gibi değil. O aşkı ölüm kutsadı. Herkes aşkını aşağı yukarı sizin gibi fırtınalı, gelgitli yaşıyor. Bir kalabalıkla paylaştığınız bir sıkıntının içindesiniz. Sıkıntı üzüntüye dönüşebilir.

BAŞAK

Bugün kendinizi biraz rahatlamış hissedebilir ve hayatınızda ki bazı sorumlulukları üzerinizden atabilirsiniz. Bu donem keskin zekanız sayesinde insanlarla ilişkilerini düzenleyecek ve kişisel acıdan beklentilerinizi dengelemek için insanlardan destek alacaksınız. Duygusal acıdan ise yeni bir tanışmaya dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

İstediklerinizi elde etme cabası sizi biraz hırslı biraz gergin diğer yandan ise daha alıngan olmanıza neden olabilir gibi görünüyor. Uzun süreli ve yorucu bir süreci atlatmış olmanıza rağmen hala üzerinizde stresin etkisi olabilir ve bu yüzden oldukça yorgun görünebilirsiniz. Kısa süreli bir seyahate gidebilirsiniz.

AKREP

Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor. Bir gurubun içinde iş yolculuğunuz olabilir. Çalışma ortamınızda çıkarınıza gelişmelerin huzursuz ettiği biri var. Bu kişinin hiç ummayacağınız biri olduğu şeklinde duyumlar alabilirsiniz.

YAY

Hayal kırıklıklarınız yapmanız gerekenlerin önüne geçmemeli bu günlerde. Belirli sorumluluklarınız var ancak siz üzülmekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Önümüzdeki bir hafta içerisinde kendinizi ciddi anlamda toparlayıp kariyer anlamında akılcı adımlar atmalısınız. Alıngan olduğunuz kabul ediyorsunuz tabi ancak bazı durumlarda kırgınlıklarınızı gülüp geçiştiremiyorsunuz.

OĞLAK

Duygularınızla mantığınız arasında uçurumlar söz konusu ne yapmanız gerektiğini bilemiyor olmanız günlük hayatınızda da size bir hayli zorluk çıkarıyor. Bir an önce olaylar karşısında ki tavrınızı net olarak belirlemelisiniz zira bu durum size olan güvenin yıkılmasına yol açabilir. İş hayatınızda bir süre daha yüzünüz güleceğe benzemiyor.

KOVA

Uzun zamandır planladığınız bir eylemi harekete geçirmeye çalışacak ve bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Duygusal hayatınızla ilgili alacağınız bir haber keyfinizi kaçırabilir. Eğlenmek ve üzerinizdeki karamsarlığı atmak için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Sosyal olarak çok acık olduğunuz bu dönemde yeni insanlarla tanışabilirsiniz

BALIK

Bugünlerde sorumluluklarınızdan bir hayli uzaklaşmış görünüyorsunuz. İlginizi çeken olaylarla fazlaca uğraşmak vücudunuzu da yoruyor. Baş ve omuz ağrılarınızı tetikliyor. Eskiden kalma davranışlarınızın tutkularınızın bir yerlerde bıraktığınızı düşündüğünüz anılarınızı anımsamak hayatınızı planladığınızın dışına sürüklüyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkSinemaaşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir