Görüş Bildir

Native Onedio Ad Haberleri

Native Onedio Ad ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Native Onedio Ad ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

28 Şubat Dünya Nadir Hastalıklar Günü'ne Özel Klip
Bu çalışmayı yaptığı süreçte, down sendromlu arkadaşları ile ‘’Canım Ailem’’ adlı tiyatro oyununda beraber sahne alan Bestem Yuvarlak, iki aylık prova sürecinde onların gerçekten bizden farklı olmadıklarını ve sosyal hayatlarımızın iç içe olması gerektiğini ifade etti. Bu parçayı bu süreç içerisinde yaparak ekibi ile stüdyoda kaydetti.Sonrasında sadece down sendromlu arkadaşlarımızın değil, bütün nadir hastalıkları içeren bir sosyal problemin altını çizebilmek ve bu konu ile ilgili farkındalığı arttırabilmek için Üsküdar Belediyesi’nin destekleriyle bu klibi çektiler.PKU Aile Derneği Başkanı Deniz Atakay’ın organize ettiği ve işbirliği içerisinde oldukları; Sistinozis Hastaları Derneği, Mps Lh Derneği, Türkiye Hemofili Derneği, Kifder, Behader ve Dostev ile yapılan çalışmalar neticesinde bu derneklerden gelen katılımcılar ile beraber  ‘’Neden ki Bilmem ki’’ adlı parçanın klip çekimlerini ‘’İyi ki Üsküdar Var’’ bünyesinde Mustafa Yılmaz Kuş yönetmenliğinde gerçekleştirdiler.
Norveç'e Gittiğinizde Kesinlikle Görmeniz Gereken 10 Yer
Norveç seyahatimde birbirinden farklı güzelliklere şahit oldum. Yeşilin bir çok tonunu, akarsuları, şelaleri, fiyortları ve daha bir çok noktasına ulaştım. Bazen su seviyesinde, bazen ise tepelerde gezdim. Norveç'ten manzaraları bu yazıda bulabilirsiniz. Fotoğrafların devamı için instagram'da @seymen.b sayfasına da göz atabilirsiniz.Norveç gerçekten görülmesi gereken bir doğa ülkesi.Kahve ve keyifle okumanız dileğiyle :)
Yabancı Dil Öğrenmenin Bildiğinizin Bir 'Tık' Ötesinde 8 Faydası
İngilizce öğrenmek, kolay iş bulabilmenin temel anahtarıdır diyebiliriz. Dünyanın 53 ülkesinde anadil İngilizcedir ve birçok ülkenin 2. dil olarak öğrettiği ilk yabancı dil İngilizcedir. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak hem yabancı şirketlerde çalışmanıza, hem de yüksek maaş alarak hayat standardınızı yukarıya taşımanızı sağlar.
Zamlı Tarife Belli Oldu: 11 Madde ile 2017 Yılında Uygulanacak Trafik Cezaları
Yeni yılda uygulanacak trafik cezaları belli oldu. Anadolu Ajansı'nın emniyet yetkililerine dayandırdığı bilgiye göre göre, 11 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 'Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği'nde Maliye Bakanlığınca yeniden değerleme oranının yüzde 3,83 olarak belirlenmesinin ardından, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren uygulanacak trafik ceza miktarları da yeniden hesaplandı.Peki hangi ceza ne kadar oldu? BirGün'ün konuya ilişkin haberinden derledik.
Yılbaşında Erkeklerin Almaktan Mutlu Olacağı 6 İlginç Teknolojik Hediye Önerisi
Yılbaşı için son bir haftaya girmiş bulunmaktayız ve eminiz birçoğunuz daha sevgilinize, arkadaşınıza yada başka bir yakınınıza alacağınız hediye konusunda kara kara düşünüyorsunuz. Parfüm, deodorant, bileklik, saat, kolye ya da kıyafet gibi seçenekler ise artık gerçekten baydı. Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü ve bilimum yıl dönümleri hep bu hediyeler ile geçiştiriliyor. Biz de dedik ki değişiklik olsun hani :) özellikle erkeklerin fazlasıyla hoşuna gidecek ve büyük ihtimalle akıllarından geçen hediyelerin bulunduğu bir liste hazırladık. Bu hediyeler ile hem farklılık yaratacak, hem de klasik hediyeler dışında bir hediye ile erkeklerin teknoloji düşkünlüğünü kendi lehinize kullanabileceksiniz.