Tiny Tina's Assault On Dragon Keep Oynanış Videosu

-

Tiny Tina's Assault On Dragon Keep Oynanış Videosu

Tiny Tina's Assault On Dragon Keep Oynanış Videosu

Dungeon Master Tina iş başında.

YAZAN

Onur Kaya

Borderlands 2 Season Pass sahiplerinin uzun zamandır beklediği dördüncü büyük indirilebilir içerik yakında geliyor ve tam adı Tiny Tina’s Assault On Dragon Keep. Hikâye, bombacı çatlak kızımız Tina ’yı ilk Borderlands’deki karakterlerimizin oynadığı, karakterlerinin de 2. oyundaki karakterler, dolayısıyla biz olduğumuz bir FRP oyununda Dungeon Master rolüne oturtuyor ve olay oradan itibaren kopuyor. Masaüstü FRP oynayanlarımız bilirler, oyunda birçok şey Dungeon Master’ın hayal gücüne ve kurgulama yeteneğine bakar , bu rolde Tiny Tina olduğunda iş nerelere gelebilir siz düşünün. Satış makinelerinden mekânlara, cephane türlerine kadar her şey klişe bir fantazya havasına bürünür.

Oyunun uçuk bir hikâye dışında getirilerine gelirsek oyunun yazarı Anthony Burch ’un kullandığı tabirle “şimdiye kadarki en iyi Circle of Slaughter”, Eridium karşılığında alınabilen güçlendirmeler , yine Eridium kullanarak fazladan zar atıp çıkan eşyaların kalitesini artırabileceğiniz sandıklar, yepyeni düşman türleri bizi bekliyor olacak. (Bir de eğer geleneği bozmazlarsa yeni Raid Bosslar görebiliriz .)

ÖNEMLİ; Oyunu henüz oynayıp bitirmediyseniz, üstü kapalı da olsa hikayeye dair önemli ipuçları görebilirsiniz, Revision3 adlı sitenin yaptığı bu röportajı izlemenizi tavsiye etmiyoruz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

olay
Görüş Bildir