Süper Lig Takımının Adı Değişti

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Süper Lig Takımının Adı Değişti

Süper Lig Takımının Adı Değişti

Süper Ligi'nin yeni ekibi Elazığspor isim hakkını 1 yıllığına 3 milyona sattı. İsim hakkını 1 yıllığına 3 milyon liraya satan Elazığspor'un yeni adı Sanica Boru Elazığspor oldu. İsim hakkıyla ilgili sözleşme kulüp tesislerinde Sanica Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nesimi Fatinoğlu ile Elazıspor Başkanı Selçuk Öztürk arasında törenle imzalandı.

“Ya Yardım Edeceksin Ya da Konuşmayacaksın"

Elağzspor'un isim hakkıyla teklif aldıklarını ve en idealinin Sanica grup olduğunu söyleyen başkan Öztürk, isim hakkıyla ilgili eleştirileri şimdiden cevap vereceğini belirterek, şöyle dedi:

"Bizim Elazığ'da güzel bir laf var. ‘Hem kel, hem fodul.’ Hem Elazığspor aç, doğru mu? Biz geldik kurtardık. Şimdi de diyorlar vay anam Elazığspor'un ismi niye veriliyor? Elazıspor'un ismi değil, itibarı kalmamıştı. Elazığspor bundan 2.5 sene önce itibarını kaybetmişti. Biz itibarını kazandırdık, halen de devam ettiriyoruz. Cebinde para olmayan, transfer yapamayan veya transfer yaptığı futbolcuya ödeme yapamayan bir kulübün itibarından ve isminden bahsedilemez. Biz Allah'a şükür Süper Lig'de çoğu kulübün getiremeyeceği isimleri getirdik. Dikkat ederseniz ve Elazığ'ın şartlarında getirdik. Bu bağlamda Elazığsporumuzun isim hakkını verdik. Uzun yıllar da devam edeceğiz. Biz bu rakamlara isim haklarını verirken birileri diyor ki Elazığspor'un ismi niye bozuluyor? Kardeşim o zaman para ver. Para vermiyorsan boş konuşma. O zaman bizim yaptığımız icraatlara da saygı duyacaksın. Bir hareketimizle Elazığspor'a kaynak oluşturduk. Ya yardım edeceksin gücün yetiyorsa ya da konuşmayacaksın."

"Transfer Çalışmaları Sürecek"

Başkan Öztürk, transferlerin sürdüğünü belirterek, Amr Zaki ile görüşmek için Mısır'a gideceklerini belirterek, "Amr Zaki'yi almak için mücadele edeceğiz. Pascal Feindouno'nun biraz süresi var. Şu anda evet veya hayır diyemem. Yani 5'inde 6'sında yine gözlemleyeceğiz. Amr Zaki'yi ise bonservisiyle almaya çalışıyorum. Bir terslik olmazsa bonservisiyle alacağım ve 3 yıllık teklif götüreceğiz" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

ElazığsporMısırtransfer
Görüş Bildir