Prens William Askerliği Bırakıyor

 > -

Prens William Askerliği Bırakıyor

Prens William Askerliği Bırakıyor

Kensington Sarayı, Prens William'ın ordudaki görevinden ayrılacağını açıkladı. Cambridge Dükü William, yedi yılı aşkın süredir İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri'nde arama-kurtarma pilotu olarak çalışıyordu.

Kensington Sarayı'ndan yapılan açıklamaya göre, Prens William bundan böyle eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton'la birlikte Kraliyet Ailesi'nin vazifeleri ve hayır işleriyle ilgilenecek.

Prens William'ın özellikle çevre ve nesli tükenmekte olan türlerle ilgili olarak çalışmalarda bulunması bekleniyor. Ayrıca, çocuklar ile gençlere, gazilere ve halen orduda hizmet veren askerlere yönelik yardım faaliyetlerine destek vermeyi de sürdüreceği belirtiliyor.

Haberin Tamamı İçin:

Prens Williams Ordudan Ayrıldı

Prens Williams Ordudan Ayrıldı

İngiltere Prensi Williams, Kraliyet Hava Kuvvetleri'nde arama-kurtarma pilotu olarak görevini tamamladı. Tahtın ikinci sıradaki vârisi Prens Williams'ın bundan sonra kraliyet görevleri ve hayır işlerine odaklanacağı belirtildi.

Prens Williams, askeriyede yedi sene boyunca görev almıştı. Williams'ın, oğlunun dünyaya gelmesinden hemen sonra ordudan ayrılması dikkat çekti.

Cihan

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İngiltereKate MiddletonPrens William
Görüş Bildir