Kılıçdaroğlu Hatay'da

 > -

Kılıçdaroğlu Hatay'da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Reyhanlı ilçesindeki bombalı saldırıların yaşandığı bölgede incelemelerde bulundu.

Kılıçdaroğlu, beraberindeki genel başkan yardımcılarıyla ilk patlamada büyük hasar gören Reyhanlı Belediyesini ziyaret ederek başkan Hüseyin Şanverdi'ye geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Şanverdi, belediye girişinde Kılıçdaroğlu'ndan birlik ve beraberlik mesajı vererek insanları telkin etmesini istedi.

Kılıçdaroğlu, bunun üzerine ilçeye bu amaçla geldiğini, bunun için de parti aracını bile kullanmayıp sivil bir araçla ilçeye geldiğini söyledi.

Her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunun altını çizen Kılıçdaroğlu, özellikle Hatay'ın buna ihtiyacı olduğunu kaydetti.

Belediye ziyareti sırasında yaşanan izdiham nedeniyle Kılıçdaroğlu, kendisini izleyen gazetecilere dönerek, "Ben buraya siyaset yapmaya gelmedim. Ben Reyhanlı halkına baş sağlığı dilemeye geldim. Onlara geçmiş olsun dileklerimi iletmeye geldim. İzin verirseniz halkla buluşmak, onlara merhaba demek istiyorum. Bugün siyaset günü değil, acıları var. Acıları çok taze. Onun için sizden özellikle istirham ediyorum. Benim halkla buluşmama müsaade edin" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cumhuriyet Halk PartisiHatayKemal KılıçdaroğluReyhanlı
Görüş Bildir