Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kenevir Mucizesi 3 Yaşındaki Kanser Hastası Landon'a Hayat Verdi

 > -

Lösemi teşhisi konan 3 yaşındaki Landon'ın tedavisi devam ederken doktorlar en fazla 48 saatlik ömrü kaldığını söyledi. Ancak babaanne devreye girerek kenevir yağı tedavisini denemelerini istedi...

Kaynak: http://www.trueactivist.com/cannabis-oil...

Üç yaşındaki Landon Riddle’a lösemi tanısı konduğunda doktorlar boşa bir kemoterapi uygulaması yapıldığını düşünüyordu.

Göğsünün tamamında nefes almasını engelleyen lösemiden dolayı oluşmuş kitleler vardı ve kemoterapiye başlanırken iyileşmesi beklenmiyordu.

Tedaviye başlandıktan 2 ay sonra durumu daha da kötüleşmiş, yemek yiyemez duruma gelmişti.

Annesi günde 50'den fazla kez kustuğunu dile getirirken, doktorların kepoterapiyi devam ettirmekten başka seçenekleri kalmamıştı.

Durum bu denli ciddileşmişken, Landon’ın babaannesi kenevir yağı tedavisini denemelerini istedi.

Landon’ın annesi durumu şu sözlerle anlatmış: “Utah’ta doktorlarla tüm endişelerimizi tartışıyor, Landon’ın acı çekmesini ve her gün aldığı bir sürü ilaçla sararıp solmasını izliyorduk. Ardından annem kenevir yağıyla devreye girdi.”

Utah'ta kenevir kullanımı yasak olduğu için, yasal yollardan edinebilecekleri Colarado'ya gittiler.

Önce kusmaları azalan Landon, yağın etkisiyle yemek yemeye başladı.

"Landon’ın gülümsemesini yeniden kazanmasıyla kalplerimiz neşeyle doldu."

Landon'ın annesi, bir mucizenin gerçekleşmesini gözleriyle gördüğünü anlatıyor. Yeniden yemek yemeye başlamasını ve günden güne daha iyi hale gelmesini, kenevire borçlular.

"İnsanların kenevir yerine diğer ilaçları kullanmaya zorlanması korkunç bir durum."

İlaçlara değil, mucizelere ve doğaya inandığını söyleyen anne hislerini şu sözlerle aktarıyor: "Hayatınızın dövüşü için hazır olun. Hasta bir çocuğa sahip olmak kendi içinde bir savaş, ama bu seçimi yapmak yeni kocaman bir dünya. Kalın bir deriye, güçlü önseziye ve sağlam bir takıma ihtiyacınız olacak. İyiden çok kötü etkilere sahip ilaçlarla vaktinizi harcamayın. Eğer midenizde yanlış hissettiriyorsa, muhtemelen yanlıştır.”

Hastalıktan neredeyse eser kalmayan Landon için mutlu bir çocukluk yeniden belirmiş durumda...

Kenevir Yağı tedavisi ile ilgili daha çok bilgi için: Home

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tyue

yasallaşsada bizlerde faydalansak.

yenidunyaduzeninetukuren

doğa her şeyi bize sunmuş ancak doğayı okuyamayan bilimin olması berbat, doğa anayı dinlemek ve onu anlamak çok önemli, Türkiye bitkiler ve yağlar konusunda çok fazla gelişme gösterdi diye düşünüyorum. aşırı pozitivist yaklaşımlar kemoterapi ve ağır ilaçlar kullandırıyor ve kişinin psikolojisinin yıpranmasına sebep oluyor. dünya keneviri uyuşturucu yapacam diye uğraşacağına biraz da bu tarz şeylere eğilim göstersin.

rantulas_

yıllardır söylenir, canabis yağını tedavi amaçlı kullanmak için araştırmalar yapılsın diye. millet kendi evinde mi uygulasın yahu, yapın araştırmayı, damıtın, bitsin şu illet hastalık.

semihkl

Tamam icirmeyin aq ama bu mucizevi bitkiyi tedavi icin kullandirin lan artik !

yagmur-krcli

Çok şifalı gerçekten alışkanlık haline getirilmesi gerek yağı değilde her aktarda bulabileceğiniz kenevir tohumunu istediğiniz yoğunluğa göre ölçülerle su ile blendrda karıştırıp süzmeden veya süzerek bitkisel süt olarak tüketilebilir .

Başlıklar

KanserSavaşanne
Görüş Bildir