José Manuel Navia'nın Objektifinden İspanya İçin Son Gün

-

José Manuel Navia'nın Objektifinden İspanya İçin Son Gün

José Manuel Navia'nın Objektifinden İspanya İçin Son Gün

Milli Reasürans Sanat Galerisi ve Cervantes Enstitüsü’nün işbirliğinde gerçekleştirilen sergi tarihine kadar izlenebilir.

PhotoEspana ve La Fabrica tarafından teması belirlenen İspanya’nın Unesco “Dünya Mirası” şehirlerinden bir kısmını ele alan fotoğraflar José Manuel Navia tarafından uzun bir zaman içinde fotoğraflandı. Bu sergi UNESCO Dünya Kültürel Mirası içinde yer alan 44 şehir ve kültür varlığından çektiği enstantenelerden oluşmaktadır. Navia, her şehrin kendine özgü ışığı bekleyip doğru anı yakalayarak çekmiştir. Sergide yer alan fotoğraflar şehirlerin kendine özgü ve tekrar edilemez özelliklerinden yola çıkarak izleyenleri yolculuğa çıkarıyor.

Milli Reasürans Sanat Galerisi İspanya’da Unesco’nun “Dünya Kültürel Mirası” listesinde yer alan 44 yerden seçilen 13 şehrin görüntülerin yer aldığı fotoğraf sergisi 12 Ocak 2013 tarihine kadar izlenebilir.

Sergide İspanya ve dünyanın önde gelen yapılarından olan Kurtuba Cami/Sinagog, Cordoba, San Esteban Manastırı, Salamanca, Toledo Santa Maria la Blanca Sinagogu, Toledo, Tarragona Kilisesi, Tarragona ile Merida Roma Amfitiyatrosu, Merida gibi yapıların öne çıktığı fotoğraflar görülebilir.

Millî Reasürans Sanat Galerisi

Maçka Cad. No: 35 Teşvikiye, Şişli 34367 İstanbul

Ziyaret Saatleri:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İspanyaİstanbul
Görüş Bildir