İpek Tuzcuoğlu Hakkında Şaşırtan İddia

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

İpek Tuzcuoğlu Hakkında Şaşırtan İddia

İpek Tuzcuoğlu Hakkında Şaşırtan İddia

Boşandığı eşinden İpek Tuzcuoğlu hakkında inanılmaz iddialar....

Sevgililer Günü'nde evlenen oyuncu İpek Tuzcuoğlu ve işadamı Enver Selim Kurtoğlu'nun tek celsede boşanması birçok dedikoduyu da beraberinde getirdi. Kurtoğlu, ayrılıkları hakkında çıkan 'İpek Tuzcuoğlu borçları öğrendi, hemen boşandı' haberleriyle ilgili 'Biz zaten mal ayrılığı sözleşmesi yapmıştık. Hakikaten fıttırmak üzere olduğum için boşandım. Rüya gibi başladı, kabus gibi bitti' dedi.

İşte Kurtoğlu'nun açıklamaları:

Harika ve aşk dolu başlayan ilişkimiz, daha başında, Elif Elvan Nurkaya isimli eski "kız arkadaşımın" servis ettiği haberler üzerine sekteye uğradı.İnsanların da aklında yanlış bir fikir olmasın düşüncesi ile, daha İpek ile evlenmeden 'mal ayrılığı sözleşmesi' yaptık. Sözleşmeyi yapmayı da ben istedim. İddia edildiği üzere benim uçan kuşa borcum olsa dahi, böyle bir sözleşme olduğu için zaten İpek'in herhangi bir zarar görmesi sözkonusu olamaz, kaldı ki uçankuşa borcum falan da yok, ticari hayatta herkesin olabileceği gibi alacaklarım da vereceklerim de var, zaten öyle olmasa, ticaret olmaz.

Boşanma sebebimiz ise şiddetli geçimsizliktir zira İpek'in babasının 2 ay süren hastane süreci, babasının vefatı, yeni başladığı dizisinin tutup tutmayacak olduğu kaygısı aramızdaki anlaşmazlıkları tetikledi. Zaten hayat görüşlerimiz, yaşam ve kültür farklılıklarımız içinden çıkılmaz bir hale geldi, ben de baktım ki sakin ve kavgacı olmayan yapımı, sabrımı kaybetmek üzereyim, Haziran Ayında ilk olarak dile getirmiş olduğum boşanma talebimi uygulamak üzere 8 Ağustos 2012 tarihinde evi terkettim.

Terkederken de gayet dostane ayrıldık hatta birbirimize biraz düşünme ve yalnız kalma zamanı tanıyalım dedik ama araya zaman bir de ayrılık girince olmadı ve boşandık. Boşanmak istedim çünkü hakikaten fıttırmak üzereydim. Her an bir sorun, her an bir stres, tahammül edemiyordum. Aklımı yitirecektim. Ben çok huzurlu bir adamdım, etliye sütlüye bulaşmayan bir adamdım. İpek beni öne sürdü 'Sen konuşmalısın' diye, 'Ben magazin figürü değilim' dedim. Ailem de bana destur verdi.

Çocuklarımı istememesi en büyük sorunlarımızdan biridir. 2 kızım var. Çocuklarımla tanışmadı bile. Nişana gelmek istedi kızım, huzursuzluk çıkaracak diye gelmesini istemedi. 18 Kasım'da eski kız arkadaşım ilk konuştuğunda bana çok ağır konuştu ve 'Ben bu ilişki biter' dedim. Sonra özür diledi.

Rüya gibi başladı kabus gibi bitti. Bu ayrılık sürecinde babam rahatsızlandı, vefat etti hayata döndürdüler. Bir kere telefon açıp da geçmiş olsun bile demedi. Ben son ana kadar tahammüllü davranırım. Baktım kayış kopacak, derim ki buraya kadar orada bitiririm. Haziran ayında tekrar deneme sürecimizde, 2-3 hafta hiç arıza vermedi ilişkimiz. Sonra babası vefat edince yine sorunlar başladı.

Artık bir barışma söz konusu olamaz. Evlilikler kristal vazolara benziyor bir kere çatırdarsa çatırdıyor ama kırılırsa toparlamak mümkün değil. Kaldı ki ben evi terk etmişim, bir erkek olarak o kadar büyük konuşuyorum: Çıktığım eve bir daha girmem. Aynı suda iki kere yıkanılmıyor. Bugün eşyalarımı da aldırdım. Allah çarşısına pazar versin, kötülüğünü istemem.

Kaynak: Vatan

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşksevgililer
Görüş Bildir