Günün Gazete Manşetleri

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Gazetelerde Bugün / 04.06.2012

Gazetelerde Bugün / 04.06.2012

CUMHURİYET

12 Eylül bile yapmadı

AKP, 12 Eylül’ün ardından 1983 yılında çıkarılan “Toplu İş Sözleşmesi Grev ve Lokavt Yasası”nda bile olmayan hava işkolunda grev yasağını TBMM Genel Kurulu’ndan geçirdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın THY çalışanlarının eylemiyle ilgili olarak “kanunsuzdur” demesinin ardından jet hızıyla geçirilen düzenleme ILO sözleşmelerinin yanı sıra AİHM, Avrupa Sosyal Şartı ve BM Ekonomik Sosyal Haklar Sözleşmesi’ne de aykırı.

HÜRRİYET

Bölge yanar

BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon: "Suriye'de iç savaş yaşanıyor. Şiddetin Lübnan ve komşu ülkelere yayılmasından endişe ediyorum.

MİLLİYET

Avrupa taklit başkenti

20 ülkede eşzamanlı olarak yapılan 1 milyar dolarlık taklit ürün operasyonu, İstanbul'un Avrupa'daki en önemli korsan merkezi olduğunu ortaya çıkardı.

VATAN

Tecavüze uğrayan da durmalıymış!

Kürtajda son nokta! Meclis İnsanHakları Komisyonu AK Partili Başkanı, Bosna'da tecavüze uğrayan kadınları örnek gösterip, tecavüz mağdurlarına bile kürtajın yasaklanması gerektiğini söyledi.

RADİKAL

Evren'in değil acıların ürünü

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın "Kürtaj 12 Eylül yasası olarak 'oldubitti'ye getirildi" sözlerini yasanın mimarlarından İmren Aykut'a sorduk.

AKŞAM

4 cenaze 1 düğün

Yok böyle bir acı... Yuva kurmak için çıktıkları yolculukta annesiz-babasız kalan Mustafa Fülhan ile Selvi Eriş, onların son isteğini yerine getirecek.

SÖZCÜ

Kadına kürtaj dayağı

AKP'nin kürtajı yasaklamak istemesini protesto eden kadınları polis analarından doğduğuna pişman etti.

AYDINLIK

En büyük desketçisi MOSSAD'çı Garih'miş

Eski Beşiktaş Klubü yöneticisi işadamı İhsan Kalkavan, Fethullan Gülen'in en büyük destekçisinin MOSSAD bağlantılı Üzeyir Garih olduğunu açıkladı.

HABERTÜRK

'Kürtaj yasağı 12 Eylül artığı'

Sağlık Bakanı Akdağ mevcut kürtaj yasasını 12 Eylül'e bağladı.

SABAH

Kaymakam da eşini döverse

Erzurum'un Tekman ilçesi Kaymakamı Mutlu Almalı'nın eşi 'Kocam bana şiddet uyguluyor ve aldatıyor' diye suç duyurusunda bulundu.

POSTA

Kürtaj Evren'in işiymiş

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBaşbakanBeşiktaş Jimnastik KulübüBirleşmiş MilletlerErzurumİstanbulLübnanPolisRecep Tayyip ErdoğanSavaşSuriyeTecavüzTürk Hava YollarıTürkiye Büyük Millet Meclisirecep akdağ
Görüş Bildir