Galatasaray Yalanladı: "Kriz Yok, Nifak Var"

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Galatasaray Yalanladı: "Kriz Yok, Nifak Var"

Galatasaray Yalanladı: "Kriz Yok, Nifak Var"

Galatasaray Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada, Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında Terim'e yapılan milli takım teknik direktörlüğü teklifi nedeniyle kriz yaşandığına dair haberler yalanlandı.

Galatasaray Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Başkan Ünal Aysal ile Teknik Direktör Fatih Terim arasında Terim’e yapılan milli takım teknik direktörlüğü teklifi nedeniyle kriz yaşandığına dair haberler yalanlandı.

Açıklamada, “Sayın Başkan Ünal Aysal ile Sayın Fatih Terim arasında da bu konuya ilişkin hiçbir görüşme olmamıştır. Yaratılmaya çalışılan kriz havası gerçeklikle hiçbir şekilde örtüşmemektedir” denildi.

Galatasaray Spor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:

Birçok internet sitesinde ve sosyal medya ortamlarında kaynağı sorgulanmadan yapılan ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Ünal Aysal’la Sayın Fatih Terim arasında bir kriz olduğu izlenimi vermeye çalışan haberler üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı hasıl olmuştur.

Bir ulusal gazetenin Spor Servisi Müdürü tarafından dolaşıma sokulduğu anlaşılan haber maksatlıdır ve hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Sayın Başkan Ünal Aysal’la Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Yıldırım Demirören arasında rivayet edilen tarzda –mezkur haberlerde Sayın Başkan’ın ‘Gerekirse Ocak ayı için yardımcı olabilirim ve Terim'i bırakabilirim. Bana biraz zaman tanı’ dediği rivayet edilmektedir- bir konuşma kesinlikle geçmemiştir. Benzer şekilde Sayın Başkan Ünal Aysal ile Sayın Fatih Terim arasında da bu konuya ilişkin hiçbir görüşme olmamıştır. Yaratılmaya çalışılan kriz havası gerçeklikle hiçbir şekilde örtüşmemektedir. Tarihinin en başarılı dönemlerinden birini yaşamakta olan ve iç huzuru ile tüm Türk spor camiasınca gıpta ile izlenen Galatasaray’da kriz varmış gibi bir görüntü oluşturmaya çalışanların faaliyetleri tarafımızdan dikkatle izlenmektedir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranFatih TerimGalatasaray Spor KulübüMilli TakımSosyal MedyaTFFÜnal AysalYıldırım Demirören
Görüş Bildir