Görüş Bildir

seçim Haberleri

seçim ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. seçim ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ak Parti ve MHP'den Muhalefete Geçen Belediyelerdeki Milyarlık Borçlar Dudak Uçuklattı
31 Mart Yerel Seçimleri'ndeki sonuçlar en umutlu muhalifler için bile büyük sürprizdi. Geçmez denen yerler, kale diye tabir edilen iller, ilçeler başta CHP olmak üzere muhalif partilere geçti. Seçim zaferleri kutlandı, mazabatalar alındı ancak işin bir de finansal durumu var ki nüfusları on binlerle ifade edilen yerleşim yerlerinin bile borçları milyar liraları aşmış durumda. Bir Twitter kullanıcısı ise bu ağır bilançoları halka şeffaflık içerisinde paylaşan yeni yönetimleri paylaştı.
Kısa Sürede Kendisinde Büyük Değişimlere İmza Atan Özgür Özel Goygoycuların Radarına Girdi
Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından CHP Genel Başkanlığı koltuğuna oturan Özgür Özel, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde partisini birinci çıkararak pek çok kişiyi şaşırtan bir başarıya imza attı. Ancak Özel'in seçim ardından önce ses tellerinden ameliyat olması ardından gözlüklerinden kurtulması CHP'deki değişim dalgalarının sadece siyasi olmadığını gösterdi. Geçtiğimiz günlerde kameralar karşısına çıkan Özel'in saçlarını boyatması da dikkatli gözlerden kaçmadı.