Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Galatasaray'a Yeni Genel Koordinatör

Anasayfa > Spor

Galatasaray'a Yeni Genel Koordinatör

Galatasaray yaptığı açıklama ile kulübün yeni genel koordinatörünün Faruk Işık olduğunu duyurdu.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Faruk Işık'ın Lütfi Arıboğan ile koordineli olarak çalışacağı ifade edilirken; yetkisinin mali, idari, ticari ve hukuki konuları kapsadığı belirtildi.

Yapılan açıklama şu şekilde

Sayın Faruk Işık, 20 Şubat 2014 tarihinden itibaren Galatasaray Sportif AŞ'de Mali, Ticari, Hukuki ve İdari konulardan sorumlu 'Genel Koordinatör' olarak atanmıştır.

Sayın Faruk Işık, yukarıda tarif edilen konularda yetkili olarak, bu görevini İcra Kurulu Başkanımız Sayın Lutfi Arıboğan ile koordineli olarak yürütecektir.

Galatasaray Sportif A.Ş.

Faruk Işık kimdir?

Öncesinde ise 11 yıl Ata Holding ve Ata Finans Grubunun CEO ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliklerinde bulunmuştur. Çeşitli bankalarda üst düzey yöneticilikler yapmış olan Faruk Işık, iş yaşamına ise 1987 yılında Arthur Andersen denetim şirketinde başlamış ve 7 yıla yakın yurt içi ve yurt dışında denetim müdürlüğü ve danışmanlık görevlerinde bulunmuştur. Işık, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup yurt içi ve yurt dışında çeşitli kurs ve seminerlere katılmış veya kendisi eğitmen olarak görev almıştır.Galatasaray Sportif AŞ'de Mali, Ticari, Hukuki ve İdari konulardan sorumlu 'Genel Koordinatör ' olarak göreve başlayan Faruk Işık, Fokus Yatırım Holding ve Fokus Portföy Yönetim Şirketlerinin Kurucu ve Yönetici Ortağı olarak görev yapmaktaydı . Daha öncesinde, 2006-2010 yılları arasında Bank of America Merrill Lynch (Türkiye) Bankası'nın COO ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunmuştu

TotemSpor

Kaynak: http://totemspor.com/haber/futbol/spo...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?