Fikret Orman: 'Onur ve Gurur Duyuyorum'

-

"Onur Ve Gurur Duyuyorum"

"Onur Ve Gurur Duyuyorum"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, üyesi olduğu Divan Kurulu'nun önüne kulüp başkanı sıfatıyla gelmekten onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Fikret Orman, Ceylan InterContinental Otel'de gerçekleştirilen olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, kulübün mali sıkıntı içinde olduğunu belirterek, ''Bu dertlerin altından hep birlikte kalkacağız. Yapılacak çok işi var. Beşiktaş'ın gerçekten mali bir sıkıntısı var ve bu mali sıkıntı ile birlikte çok fazla derecede bürokratik davaları bulunuyor'' dedi.

Haberin Tamamı İçin:

Orman’dan Acı Reçete

Kulübün devam eden 130 davasının bulunduğunu vurgulayan Başkan Orman, “17’siyle anlaştık ve bitirdik. Sene sonuna kadar davaları bir elin parmakları seviyesine indirmek istiyoruz. Alman işadamının söylediği gibi ’Parayı kaybederim ama itibarımı asla.’ Bizim de esas amacımız bu. Kulüpte mali disipline ihtiyacımız var. Çok sempatik olmayan şeyler yapacağız. Mecburuz. Amatör şubeler de dahil olmak üzere sporcularla yapılan sözleşmelerin sonucunda, kimsenin ’Beşiktaşlıyım’ diye alacağını bıraktığı yok. Herkes de haciz kamyonuyla beraber gelmeye imtina et...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Beşiktaş Jimnastik KulübüFikret Ormanet
Görüş Bildir