F.Bahçe'den transfer iddialarına cevap!

-

F.Bahçe'den transfer iddialarına cevap!

F.Bahçe'den transfer iddialarına cevap!

Fenerbahçe Kulübü gazetelerde çıkan transfer dedikoduları üzerine açıklama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü, transfer çalışmalarına yoğun mesai harcamasının ardından gazetelerde çıkan dedikodularla ilgili açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, çıkan transfer haberlerinde 'astronomik transfer ücretleri ve sözde transfer pazarlıklarına' vurgu yapılarak, "İlgili haberlere dair tek tek açıklama yapılmaması gerektiği düşüncesi ile her defasında görüş belirtmemekte ancak abartılı transfer ücreti iddialarından doğan bilgi kirliliğinden de rahatsızlık duymaktadır" denildi.

İşte Fenerbahçe Kulübü'nün yaptığı açıklamanın tam metni...

"Yazılı ve görsel basında yer alan ve kulübümüzle irtibatlandırılan birtakım transfer haberlerinde; hiçbir şekilde gerçek olmayan astronomik transfer ücretleri ve sözde transfer pazarlıklarını içeren bazı iddialar göze çarpmaktadır.

Kulübümüz; ilgili haberlere dair tek tek açıklama yapılmaması gerektiği düşüncesi ile her defasında görüş belirtmemekte ancak abartılı transfer ücreti iddialarından doğan bilgi kirliliğinden de rahatsızlık duymaktadır.

Bunun yanı sıra hiçbir şekilde gerçek olmayan, yüksek bedellere dayandırılan transfer iddialarının, kulübümüze ve tüm kulüplere zarar verdiği gerçeği de açıktır.
İddia sahiplerinden, transfer çalışmaları devam eden kulübümüzün ve diğer kulüplerin ortak menfaatlerini göz önünde bulundurmalarını; bu konuda haber yaparken gerekli hassasiyeti göstermelerini, önemle rica ederiz."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübütransfer
Görüş Bildir