Drogba'dan Bruma Raporu

-

Drogba'dan Bruma Raporu

Drogba'dan Bruma Raporu

Ga­la­ta­sa­ray’ın transfer sezonun son günlerinde kadrosuna kattığı Bru­ma, an­tren­man­lar­daki hırsıyla dikkat çekiyor.

Por­te­kiz­li genç fut­bol­cu­nun bu tu­tu­mu tek­nik di­rek­tör Fa­tih Te­rim’i se­vin­di­rir­ken, ken­di­si­ni en çok des­tek­le­yen isim ise Di­dier Drog­ba. Mil­li maç­lar son­ra­sı Flor­ya’da ya­pı­lan ilk an­tren­man­da, Te­rim, Bru­ma ile özel bir ko­nuş­ma ya­pıp, MP An­tal­ya ve Re­al Mad­rid maç­la­rı ön­ce­si ne öl­çü­de ha­zır olup ol­ma­dı­ğı­nı sor­du.

Fil­di­şi­li gol­cü Drog­ba an­tren­man bo­yun­ca Bru­ma ile özel ola­rak il­gi­len­di. Tüm fut­bol­cu­lar ve tek­nik he­yet an­tren­man son­ra­sı so­yun­ma oda­sı­nın yo­lu­nu tu­tar­ken, sa­ha­da top top­la­yı­cı­la­rın ya­nı sı­ra iki ki­şi var­dı:

Bru­ma ve Drog­ba... Fil­di­şi­li yıl­dız an­tren­man son­ra­sın­da Bru­ma’ya yak­la­şık 45 da­ki­ka şut ve yan top ça­lış­ma­sı yap­tır­dı. Por­te­kiz­li’­yi sü­rek­li uya­ra­rak, çap­raz po­zis­yon­lar­da na­sıl şut çe­ke­ce­ği, yan top­lar­da na­sıl po­zis­yon ala­ca­ğı ve et­ki­li or­ta­lar ko­nu­sun­da bil­gi ver­di.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Drogbatransfer
Görüş Bildir