CHP'den Sarıgül'e Yeşil Işık!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

CHP'den Sarıgül'e Yeşil Işık!

CHP'den Sarıgül'e Yeşil Işık!

**Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, “Sarıgül ya da başka arkadaşlarımız partimize katılmak isterlerse CHP’nin kucağı hepsini alacak kadar geniştir” dedi.

Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, Baykal döneminde ihraç edilen 8 bin kişinin partiye kabul edilmesi şartıyla CHP'ye dönebileceğinin işaretlerini vermişti...**

CHP İl Başkanı , CHP’li belediyelere ilişkin yapılan soruşturmalarla ilgili bir basın açıklama yaptı. Swissotel’de yapılan basın açıklamasına Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail İnal, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İzgezdi, Adalar Belediye Başkanı Mustafa Farsakoğlu da katıldı.

CHP’li belediyeler üzerinde saldırı söz konusu olduğunu iddia eden CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, “AKP’li belediyelere yapılmayan her şey muhalefetteki belediyelere yapılmakta. Özellikle CHP’li belediyeler üzerinde ciddi bir saldırı söz konusu. Bizim belediye başkanlarımızın neredeyse tamamının cep telefonları dinlenmekte. Belediye başkanının halka hizmet etmekten başka hiçbir niyeti yok” diye konuştu.

“Bizim belediyelerimizin hiçbirinin veremeyeceği hesap yoktur. Eğer elinizde bir bilgi belge varsa, bizim zaten yargıdan kaçmak, hukuksuz yollara yönelmek gibi bir anlayışımız ve yaklaşımımız hiçbir zaman olmadı. Varsa elinizde bir bilgi belge getirin açıklayın. Bizde gerekeni yapalım. Ama elinizde bilgi belge olmadan, belediyelere ve belediye başkanlarımıza, bazen şahsına bazen temsil ettiği kuruma karşı yapacağınız saldırıların tamamı karşısında CHP örgütünü ve partilileri bulacaksınız. Bizi müfettişlerle, siyasi saldırılarla püskürtemezsiniz. Bunun karşısında CHP’lileri bir bütün olarak göreceksiniz.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBeşiktaş Jimnastik KulübüCumhuriyet Halk Partisi
Görüş Bildir