Aziz Yıldırım Baransu'ya 24 Saat Verdi!

 > -

Aziz Yıldırım Baransu'ya 24 Saat Verdi!

Aziz Yıldırım Baransu'ya 24 Saat Verdi!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün resmi internet sitesinden bir çağrıda bulundu.

Taraf gazetesinden Mehmet Baransu, sosyal medyada Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım'ın askerliği hakkında çarpıcı iddialarda bulunmuş ve alınan çürük raporunu yayınlamakla tehdit etmişti.

Aziz Yıldırım, kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Yıldırım'ın açıklaması şu şekilde;

"Son günlerde, aynı odaktan beslenen bazı yazılı ve görsel medya organlarında, özel hayatıma ve kişilik haklarıma yönelik yalan yanlış ve en önemlisi suç unsuru içeren haberlere tesadüf edilmektedir.

Her şeyden önce bu kişilerin açıklamaları gereken asıl şey; ellerindeki sahte ve fotokopi belgelerden ziyade, ’kime ne karşılığında hizmet ettiklerine’ dair gerçeklerdir.

Esas bilinmesi gereken ise; kimlerin bu kişileri, "Aziz Yıldırım’a saldırmak üzere" besledikleridir.

Kimler, Aziz Yıldırım’ın itibarsızlaştırılmasından yada tasfiyesinden ne fayda sağlamaktadır ki bu tetikçileri himaye etmekte, bu cüreti ve hadsizliği kendilerine devretmektedirler?

Devletin resmi koruması ile dolaşan bu kişilerin, ülkenin en hassas konularında dahi yorum yapabilmesi, şahsımla ilgili yaptıkları yalan haberlerden çok daha tehlikeli ve düşündürücüdür.

Tüm kamuoyu bilmelidir ki; bu şahıslar, ellerindeki belgeleri, orjinalleri ile 24 saat içerisinde kamuoyuna açıklamazlar ve cezaevinde geçirdiğim iddia edilen sözde operasyonu belgeleyemezlerse, mesleklerinden derhal ayrılmalarının sağlanması için tüm kamuoyu takipçi kılınacak;

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüMehmet Baransu
Görüş Bildir