18 Yaşından Küçükler Giremez: Erotik Sahneleriyle Bir Hayli Heyecanlandıran Netflix'teki 30 Dizi ve Film

4PAYLAŞIM

⚠️ Uyarı! Bu içerik libidoları yükseltebilir...

30. Outlander (2014 - )

Diana Gabaldon'ın popüler fantastik aşk romanları serisinden uyarlanan bu destansı hikaye, iki farklı zamanda geçen iki aşk hikayesine odaklanıyor.

29. Sex Education (2019 - )

Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.

28. The Art of Loving: Story of Michalina Wislocka - Sevme Sanatı: Michalina Wislocka'nın Hikâyesi (2017)

Jinekolog ve seksolog bir Polonyalı, Komünist yönetim sırasında tabulara meydan okuyarak aşk ve seks konulu çığır açan kitabını yayınlama mücadelesi verir.

27. Basic Instinct - Temel İçgüdü (1992)

Bir rock yıldızının vahşice öldürülmesini soruşturan dedektif, son kitabında benzer bir cinayeti anlatan, baş şüpheli durumundaki gizemli roman yazarına kendini kaptırır.

26. Elisa y Marcela - Elisa ve Marcela (2019)

1901'de İspanya'da, Elisa Sanchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür.

25. Dark Desire (2020 - )

Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar.

24. Who Killed Sara? (2021 - )

Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Alex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak.

23. Newness - Yenilik Tutkusu (2017)

Bir çöpçatanlık uygulaması aracılığıyla tanışan Martin ve Gabi ilişki yaşamaya çalışmaktadır, fakat sıkıntı basınca sıra dışı bir çözüm ararlar.

22. What / If (2019)

İdealist bir bilim insanı ve kocası, kadının tıbbi teknoloji startup'ı için çaresizce kaynak ararken esrarengiz bir yatırımcı ile korkunç bir anlaşma yapar.

21. Valeria (2020 - )

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, kendilerini keşfetmekte olan üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır.

20. Woman of the Night (2019 - )

Amsterdam Belediyesinin yükselen yıldızıyla evli olan ve karanlık geçmişinin gölgesinde yaşayan bir kadın, seks ve uyuşturucuyla dolu bir dünyaya girer.

19. Magic Mike - Striptiz Kulübü (2012)

Deneyimli erkek striptizci Magic Mike, Kid adlı yeni bir dansçıyı mesleklerinin zevkleri ve tehlikeleriyle tanıştırır.

18. Indecent Proposal - Ahlaksız Teklif (1993)

Bir milyarder, bir milyon dolar karşılığında Diana'ya kendisiyle bir gece geçirmesini teklif eder. Kocası para arayışı içinde olan Diana, bu teklifi kabul edecek midir?

17. Stay Away From Me - Uzak Dur Benden (2013)

Aşktan yana pek şansı olmayan deneyimli bir evlilik danışmanı özel bir kadınla tanışır. Ancak adamın bitmek bilmeyen talihsizliği ikisinin de başına bela olur.

16. Against All Odds - Delicesine (1984)

Eski bir futbolcu, ahlaksız bir gece kulübü sahibinin metresinin izini sürmeyi kabul eder. Ancak ele geçirilmesi zor olan bu kadını Meksika'da bulunca ona aşık olur.

15. Playing with Fire (2019 - )

Kolombiya Kahve Üçgeni'nde bir anne ve kızı dahil olmak üzere üç kadın, baştan çıkarıcı bir adama aşık olur.

14. Dry Martina (2018)

Bir hayranıyla yaşadığı tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yaptığı kaçamak, seksüel açıdan cesur bir şarkıcıyı Şili'de bir maceraya sürükler.

13. 6 Years (2015)

Altı yıldır birlikte olan genç çift üniversiteden mezun olmaya yaklaşırken, beklenmedik kariyer fırsatları gelecek planlarını tehdit eder.

12. Tiger Blood in the Mouth - Kaplan (2016)

Yaşlanan boksör Ramon, genç ve cüretkar boksör Deborah ile tanışınca tekrar canlanır. Dizginlenemeyen tutkuları, Ramon'un çevresindeki herkesi terk etmesine neden olur.

11. High Society (2018)

Büyük bir aile şirketinin sanat galerisinin yardımcı küratörü ile siyasi hırslara sahip ekonomi profesörü eşi, elit tabakaya katılmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

10. Madam Claude (2021)

1960'ların Parisi'nde Madam Claude'un nüfuzu, seks sektörünün ötesine geçmiştir. Fakat tanıştığı zengin ve genç bir kadın her şeyi değiştirmek üzeredir.

9. Ride or Die - Seninle Ölesiye (2021)

Rei yıllardır âşık olduğu kadının şiddet uygulayan eşinden kurtulmasına yardım eder. Ardından birlikte kaçan bu iki kadın arasındaki duygular alevlenir.

8. Passion - Öldüren Tutku (2012)

Asistanlığını yaptığı reklam yöneticisi tarafından dâhiyane fikri çalınan çekingen bir kadın, bu olayın ardından patronundan intikam almak için kolları sıvar.

7. Duck Butter - Hızlandırılmış Aşk (2018)

İlişkilerdeki yalanlardan bıkan iki genç kadın, 24 saatlik bir cinsellik deneyi yapmaya karar verir. Ama saatler geçtikçe romantizm ateşi sönmeye başlar.

6. A Liberal Passion - Fena Bir Tutku (2013)

Yolları kesişen tavizsiz bir idealist ile zengin ve kibirli bir vâris birbirlerine âşık olunca ikisinin de karşıt görüşleri değişmeye başlar.

5. The Perfect Match (2016)

Seri çapkın, duygusal bir bağ kurmadan aynı kadınla bir ay boyunca çıkacağına dair iddiaya girer. Üstelik o, bu bahsi kolayca kazanacağına emindir.

4. MILF (2018)

40'larındaki üç yakın arkadaş, Fransa'​nın güneyinde kendilerinden çok daha genç erkeklerle ateşli ilişkilere yelken açarken kayıp ve kalp kırıklığıyla mücadele eder.

3. Fifty Shades of Grey - Grinin Elli Tonu (2015)

Toy bir üniversite öğrencisiyle zengin ve olgun bir adam arasında, erotizmin sınırlarının zorlandığı yoğun bir ilişki başlar.

2. Deadly Illusions - Ölümcül Masumiyet (2021)

Yaratıcılık konusunda tıkanan popüler bir roman yazarı, çocukları için yeni bir dadı tutar. İşte tam bu noktada gerçekle kurgu arasındaki sınır bulanıklaşmaya başlar.

1. 365 DNI - 365 Gün (2020)

Bir kadın, dominant bir mafya babasının eline düşer. Adam, kaçırıp hapsettiği kadına ona aşık olması için bir yıl verir.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Fazla Vakti Olmayanlara Gelsin: 90 Dakikadan Daha Kısa Süren Farklı Türlerde 15 Film - onedio.com
Fazla Vakti Olmayanlara Gelsin: 90 Dakikadan Daha Kısa Süren Farklı Türlerde 15 Film - onedio.com
Muhtemelen İsimlerini Duymadığınız Ama Mutlaka Bir Şans Vermeniz Gereken 15 Başarılı Dizi - onedio.com
Muhtemelen İsimlerini Duymadığınız Ama Mutlaka Bir Şans Vermeniz Gereken 15 Başarılı Dizi - onedio.com
Birinin +18 Film Bağımlısı Olduğunu Nasıl Anlayacağınızı ve Bu Durumda Neler Yapmanız Gerektiğini Anlatıyoruz! - onedio.com
Birinin +18 Film Bağımlısı Olduğunu Nasıl Anlayacağınızı ve Bu Durumda Neler Yapmanız Gerektiğini Anlatıyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir