Görüş Bildir

tatil Haberleri

tatil ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. tatil ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

4 Asırlık Bakımsız Tarihi Çeşmeyi Elleriyle Temizleyen Cem Özkök Helal Olsun Dedirtti!
Dört yüz yıllık bir geçmişe sahip olan ve Urla'nın en eski yapılarından biri olan tarihi çeşme bakımsızlık yüzünden son yıllarda neredeyse kullanılamaz bir hale gelmişti. Ancak bu durum, bir adamın çeşmeyi elleriyle temizlemeye başlamasıyla değişti. Cem Özkök çeşmenin sadece fiziksel görünümünü değil, aynı zamanda tarihi değerini ve önemini de korumayı başardı. O anları hesabından paylaşırken binlerce 'Helal olsun' yorumu aldı.
27 Eylül Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler
Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup 'ne olmuştu ya?' diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 27 Eylül Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri...
Termal Turizmi Zamanı: Türkiye’nin En İyi Kaplıcaları ve Faydaları
Yaz turizminin yavaş yavaş kapandığı bu dönemde sağlık turizmi denilince akla gelen yerlerden olan kaplıcaları ele alıyoruz sevgili okur. Dört bir yanından şifalı suların adeta fışkırdığı ülkemizde gelin birlikte 'en şifalı kaplıca hangisi?' 'en iyi kaplıcalar hangi şehirde hangi hastalıklara iyi geliyor?' gelin birlikte inceleyelim.