Görüş Bildir

Acun Ilıcalı Haberleri

Tam ismiyle Ali Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 Edirne doğumludur. ACUNMEDYA grubunun kurucusu olan Türktelevizyoncu, sunucu ve girişimcidir.

Acun Ilıcalı

Aslen Erzurumlu olan Acun Ilıcalı, lise öğrenmini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde tamamlayacakken yarıda bırakarak iş hayatına atılmıştır. 22 yaşında Show Tv'de spor muhabiri olarak sektöre atılan Ilıcalı, uzun seneler çalıştıktan sonra 2004 yılında kendi medya şirketini kurmuştur. Başarılı işlere imza atan sunucu 2008 yılında vergi rekortmeni olmuştur.1991'den günümüze kadar birçok kanal ile çalışmış ve TV8 kanalını satın almıştır. Özel hayatında üç evlilik geçiren Acun Ilıcalı'nın 4 kızı vardır.

Popüler İçerikler

Şeyma Subaşı'na Yaşadığı Şiddet Nedeniyle Boşanma Sürecinde Acun Ilıcalı'nın Destek Olduğu İddia Edildi
Şeyma Subaşı'nın, Mohammed Alsaloussi ile muhteşem bir düğünle evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alması şaşırtmıştı. Ünlü isim Şeyma Subaşı'nın Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi'den ayrılacağı iddiaları, magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin ayrılık nedeni sonunda ortaya çıktı. Subaşı'nın bu zorlu süreçte en büyük yardımcısı, eski eşi ve kızının babası Acun Ilıcalı olduğu konuşuluyor. İşte detaylar...
Kara Para Aklama İddiasıyla Gündeme Gelen Dilan Polat'tan Acun Ilıcalı'nın Mal Varlığı Hakkında Şok Sözler!
Dilan ve Engin Polat çifti mal kazançlarıyla bir kez daha gündeme geldiler. Dilan Polat'ın katıldığı 2. Sayfa programında aylık gelir, gider ve bağışlarını açıklamasıyla haklarında 'kara para aklıyorlar' iddialarının ortaya atılmasının ardından sinirlenen çift, ağızlarına geleni saymışlardı. Şimdi ise İngiliz basınının Acun Ilıcalı'nın servetini açıklamasıyla Dilan Polat okları Acun Ilıcalı'ya yönlendirdi.