Görüş Bildir

Ankara Haberleri

Türkiye'nin başkenti olan Ankara, en kalabalık ikinci ildir. Bünyesinde 25 ilçesi ve 1425 mahalle vardır. Konum olarak Türkiye'nin merkezine yakın olan Ankara'nın nüfusu 5.747.325 kişidir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi

İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Ankara, Türkiye'nin en kalabalık şehir ve başkentidir. Plaka kodu 06'dır.Belediye başkanlığını Mansur Yavaş'ın yaptığı Ankara'nın 25 ilçesi vardır. Türkiye'nin merkezinde yer alan Ankara karasal iklime sahiptir. Şehri çevreleyen yerler genel olarak tahıl kaplıdır. Mustafa Kemal Atatürk'ün mezarı olan Anıtkabir'e ev sahipliği yapan Ankara turistik olarak da oldukça ilgi gören bir ildir. Sahip olduğu doğal güzellikleri geçmişten bugüne korunan Ankara'nın kedisi, keçisi ve atı dünya çapında bilinmektedir.

Popüler İçerikler

Ankara’da Vize ve Finallerin Kurtarıcısı En İyi Kütüphaneler Rehberi
Ders çalışmak için istenilen şeyler; sessizlik, kitaplar, yeterli dökümasyon ve internet bağlantısıdır.  Bizde ders çalışmak isteyenler, vize ve final zamanı daha da konsantre olmak isteyenler için Ankara’nın en iyi kütüphanelerini yazdık sevgili okur. Sadece öğrencilerin değil çalışan isteyen herkese kapısı açık olan, her biri birbirinden değerli kütüphaneleri gelin birlikte inceleyelim.
İndirim Günleri Başlıyor! 1 Aralık - 8 Aralık Haftasında A101, BİM ve ŞOK Aktüel Ürünler Listesinde Ne Var?
Türkiye'nin en büyük perakende market zincirleri A101, ŞOK ve BİM'de aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. A101, Bim, Şok aktüel ürünler kataloğu Onedio'da! Birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 1 Aralık - 8 Aralık 2023 tarihleri arasında hangi indirimler var?'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' 'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Uzaktan Çalışanlar İçin Ankara’da Gidebilecekleri 18 Mekan Önerisi
Havaların iyice soğuduğu bu günlerde evde çalışmanın baskısı biraz azaltmak isteyenler ve dışarı çıkıp bir hava alayım diyenler burada mısınız? Ankara’da prizi, interneti, ferah çalışma alanı ile beğenilen mekanları sizin için araştırdım sevgili okur. Sadece çalışmak için değil ders çalışmak ya da kitap okumak için de tercih edebileceğiniz bu mekanları gelin birlikte inceleyelim.
2 Aralık - 8 Aralık 2023 A101 Haftanın Yıldızları Kataloğu
2 Aralık - 8 Aralık 2023 A101 Haftanın Yıldızları kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden A101 Haftanın Yıldızları katalog listeleri yayınlandı. A101 aktüel kataloğu Onedio'da! A101 kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel A101 broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 2 Aralık 2023 Haftanın Yıldızları kataloğunda hangi indirimler var?A101 Haftanın Yıldızları fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇'Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' 'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'