Görüş Bildir

Pınar Deniz Haberleri

Pınar Deniz ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Pınar Deniz ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Esra Dermancıoğlu'ndan Sonra Ahu Sungur'dan da Cannes'da Ülkemizi Temsil Eden Güzellere Ağır Eleştiri Geldi!
Bu yıl 77.'si düzenlenen Cannes Film Festivali'nde her sene olduğu gibi birçok ünlü isim ülkemizi kırmızı halıda temsil etti. Kimilerinin kombinleri inanılmaz beğenildi, kimilerininki topa tutuldu. Fakat geçtiğimiz saatlerde, meseleye Cannes'a gitmeyen başka ünlüler de dahil olmaya başladı. İlk tepki Esra Dermancıoğlu'ndan gelmişti, bu sefer de Ahu Sungur Cannes güzellerine manidar göndermelerde bulundu.
Ünlülerin Olay Yaratacak Stillerini Bir Araya Getirdik! Senin Favorin Hangisi?
Her biri kendi tarzını yansıtan ünlüler, moda dünyasında adeta bir devrim yaratıyor. Kimi klasik çizgiden şaşmazken, kimi de sıra dışı tercihleriyle dikkat çekiyor. Peki, bu ünlüler arasında senin favorin hangisi? Bu içerik 21.05.2024 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor.”