Pantene Altın Kelebek Ödülleri Yaklaşıyor: Peki 2017'nin Yıldızı Parlayanları Sizce Kim Olur?

100PAYLAŞIM

Geçtiğimiz sene Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni şık bir törenle gerçekleşmişti hatırlayacaksınız. Tören boyunca acısıyla tatlısıyla, en iyi diziden en iyi proje ödülüne kadar 30 dalda ödül verilmişti. Böylece 2016'nın Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni sonuçlanmıştı.

Gecenin dikkat çeken anlarından birisi de 2016'nın Pantene Yıldızı Parlayanı seçilen üç güzel ünlünün ödüllerini almasıydı.

Her yıl başarıları ve yetenekleriyle olduğu gibi saçları ve güzellikleriyle de parlayan 3 genç yetenek Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülünü alıyor.

Geçtiğimiz yıl da bu ödülü Melisa Aslı Pamuk, Simge Sağın ve Dilan Çiçek Deniz, Neslihan Atagül'ün elinden ödüllerini aldı. 😍😍😍

Şimdi de Pantene'in 44. Altın Kelebek Ödül Töreni yaklaşıyor. Bu yıl, geç oyuncular açısından oldukça verimli geçti. Ama tabii ki sadece 3 güzel Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülünü alabilecek.

Biz aday olabilecek 10 kişiyi sıraladık. İşte 2017'de Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülünü alabilecek 10 isim 😊🏆:

1. Pınar Deniz

1994 yılında İstanbul'da doğan güzelliği ile dikkat çeken Pınar Deniz de aslen İzmirli. Aynı zamanda da bir Yengeç burcu. Televizyon dünyasında aslında çok yeni.

 İlk kez bir Gani Müjde yapımı olan Sil Baştan ile kamera karşısına geçti. Daha sonra Vatanım Sensin'deki Yıldız karakterini canlandırdı. Başlarda biraz izleyiciyi sinirlendirse de bu onun doğuştan oyuncu yeteneğine sahip olduğunu ve aldığı rolün hakkını sonuna kadar verdiğini gösteriyordu. Tabii ki daha sonra hem oynadığı rolle hem de doğal yapısıyla kendisini herkese sevdirmeyi başardı.

2. Melisa Şenolsun

20 Eylül 1996 doğumlu olan Melisa Şenolsun, adeta memleketimizin güzel oyuncu fabrikası olan, İzmir doğumlu. Şu anda hala İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrenciliğine devam ediyor.

2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Hande karakteri ile gönlümüzde yer etmeye başladı. Daha sonra Kiralık Aşk'ta Sude karakterini canlandırdı ve en son "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisinde Ceren karakteri ile ekranlarda boy gösteriyor.

3. Büşra Develi

Son günlerde adından sıkça söz ettiren oyuncu 25 Ağustos 1993 İzmit doğumlu. Orta öğretim ve liseyi Antalya'da tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi için İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümüne başladı.

 Enbe Orkestrası ve İlyas Yalçıntaş'ın İncir şarkısına çekilen klipte rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar'da Selin karakterini canlandırdı. Günümüzün popüler internet dizisi Fi ile ise adeta akıllara hiç çıkmamak üzere kazındı.

4. Miray Daner

Miray Daner
Miray Daner

"Vatanım Sensin" ile herkes tarafından tanınan ve kalplere en sevilen oyuncu kontenjanından atanan Miray Daner, 15 Ocak 1999 İstanbul doğumlu. Oyunculuğa henüz 6 yaşında başladı. Papatyam dizisinde tam 121 bölüm boyunca Metin Akpınar'ın torunu Gonca'yı canlandırdı.

Daha sonra Zil Çalınca, Merhaba Hayat gibi dizilerde rol alsa da Medcezir'de Beren Beylice karakteriyle dikkatlerini üzerine tamamen çekmeyi başardı. Vatanım Sensin'deki Hilal karakteri ile de gönülleri fethetti.

5. Biran Damla Yılmaz

Gözlerimizden süzülmedik yaş bırakmayan, "Kızım oraya gitmeee!" naraları attıran dizi Kırgın Çiçekler'de Eylül karakterini canlandıran Biran Damla Yıldız 28 Haziran 1997 doğumlu. Televizyon dünyasına Yasak ve Beyaz Yalan dizileriyle başladı. Çılgın Dershane 4: Ada filminde rol aldı. En çok da Kırgın Çiçekler'deki Eylül rolüyle gönlümüzü çaldı.

6. Almila Ada

1994 doğumlu oyuncu da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun. Oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda balerin. Annesinin işi gereğince bir süre Rusya'da yaşadı. Bir süre Londra'da da bale ve sahne sanatları eğitimine devam etti.

Yenilmezler: Ultron Çağı filminde Scarlett Johansson'un küçüklüğünü canlandıracak bir balerin aranması üzerine seçmelere katıldı ve kazandı. Kaderimin Yazıldığı Gün ve Kırgın Çiçekler dizilerinde rol aldı. 2017'de ise Adı Efsane dizisinde başrolde Erdal Beşikçioğlu'nun kızını canlandırdı.

7. Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse
Hazal Filiz Küçükköse

Mersinli olan oyuncu 1988 doğumlu. Kırıkkale Üniversitesindeki Biyoloji eğitimini 3. sınıfta yarıda bırakan oyuncu şu anda Ankara Üniversitesinde Fen Edebiyat Fakültesinde Kimya öğrenimi görüyor.

Deniz Yıldızı, Ustura Kemal, Beni Affet gibi dizilerde rol alsa da daha çok Kara Sevda'daki Zeynep Soydere karakteriyle tanındı. Kötü karakteri canlandırmasına rağmen çok sevildi. 2016'da Kuzey Kıbrıs Magazin Gazetecileri Ödül Töreninde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldı.

8. Ezgi Şenler

28 Ocak 1993 doğumlu olan oyuncu Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümünden mezun.

Bodrum Masalı dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşasa da kısa sürede tanındı ve herkes tarafından çok sevildi.

9. Aslı Melisa Uzun

Aslı Melisa Uzun
Aslı Melisa Uzun

28.07.1996 tarihinde doğan Aslı Melisa Uzun Ankaralı tescilli bir güzel. 2015 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. seçildi. Köln Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu.

En son "Arkadaşlar İyidir" dizisinde Seda karakterini canlandırdı.

10. Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu

2 Aralık 1997 doğumlu olan Afra, hem ismiyle hem gözleriyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

 Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu olan Afra'nın oyunculuk kariyeri Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oynadığı İkinci Şans filmi ile başladı. Daha sonra Kötü Çocuk filminde başrol oynayan Afra şu anda Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece karakterini canlandırıyor.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sila-cakar

açıklandı ve 3 ü de bu listeden👏🏻👏🏻👏🏻 Miray Daner, Melisa Şenolsun, Hazal Filiz Küçükköse

dilara-ozkilic

Büşra Develi'yi neden bu kadar büyütüyorlar anlamıyorum..

aysenur-bayirli1

güzeller ama 0 oyunculuk ya biz kaliteli oyuncular çıkaramayacağız orası kesin

populer-kultur

Miray Daner'şnin oyunculuğu.

canselcutcu

Hazal Filiz Küçük köse, Biran Damla Yılmaz, Büşra Develi bence bu 3 isim olmalı çünkü 3 isimde kendini bence yeterince kanıtlamış isimler.

nyeri

şu Eylül`e bak yaa.. Nasıda kırgın çiçekler sayesinde meşhur oldu? Şu tek dizide meşhur olanlara çok gıcık oluyorum -_-

Görüş Bildir