Görüş Bildir

Instagram Haberleri

Instagram ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Instagram ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dilan Polat'ın Kara Para İddialarına Karşı "Döviz Kazandırıyoruz" Dediği Şirketler Kayıtlarda Kimin Görünüyor?
Uzun zamandır Türkiye'de ünlü olan ve para harcama biçimleriyle dikkat çeken Dilan-Engin Polat çifti son günlerde paranın kaynağı sorgusuyla gündemden düşmüyor. Bu kez işin magazin tarafından ziyade harcama şekillerinin ekonomik olarak önemli bir kazanç şekli göstergesi olmasından yola çıkarak, gazeteci Seher Sultan'ın araştırmalarına bakacağız. Dilan Polat'ın şirketleri üzerinden her kuruş vergisini verdikleri, ülkeye döviz soktukları ve denetlendikleri söylemleri üzerinden yol çıkınca bakalım araştırmacı gazeteci nasıl bilgilere ulaşmış.
Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat Bir Anda Ortadan Kayboldu!
Eşi Engin Polat'la birlikte kara para akladıkları iddia edilen ve maliyenin şirketleri hakkında inceleme başlatması istenilen Dilan Polat, telefon başından yaptığı açıklamalarla ve halkın yüzüne tükürmesiyle tepki çekmişti. Son günlerde rahatsızlıkları olduğunu söyleyen Polat, Instagram hesabını kapatarak bir anda ortadan kayboldu!