Görüş Bildir

Magazin Haberleri

Magazin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Magazin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Armağan Çağlayan, Sokak Hayvanlarına Ötanazi Teklifine Çok Sert Sözlerle Karşı Çıktı
Son günlerin en çok konuşulan konusu sokak hayvanlarına ötanazi yapılmasını uygun gören kanun teklifi değişikliğinin TBMM'ye sunulması... Sade vatandaşından tutun da ünlüsüne kadar herkes bu yasa tasarısını eleştiriyor ve derhal geri çekilmesini talep ediyor. Konuyla ilgili Armağan Çağlayan da kendi yorumunu bugün yaptı. Gelin hep birlikte Çağlayan'ın paylaşımına bir bakalım.
Bu Ünlüleri Sevmeyeni Bulmak Neredeyse İmkansız: Gönüllerde Taht Kuran Ünlüler
Hepimizin sevdiği, sempati duyduğu ünlüler var. Fakat sizin sevdiğiniz ünlüyü bir başkasının sevmesi her zaman mümkün olmuyor. Peki, kimsenin sevimsiz bulmadığı ünlüler var mı diye hiç düşündünüz mü? Hatırladığınız zaman sizi gülümseten, anılarınızda yer etmiş, iyi kalpliliğiyle gönüllerinize taht kurmuş çok değerli ünlüler de var. Haydi, onlara birlikte bakalım!
Herkesin Bir Farklılığı Var! Ünlüler Dünyasının 6 Parmaklı İsimleri
El veya ayak kemik yapısında bazen yanlardan bazen de parmağın üstünden nadir de olsa yeniden parmak çıkabiliyor. Tıp literatüründe polidaktili olarak adlandırılan ama halk arasında çok parmaklılık olarak bilinen bu durum, doğuştan gelen genetik bir bozukluk. Kimi insan bu durumu anormal olarak görüp estetik kaygılar yüzünden ameliyatla fazla parmaklarını aldırmış olsa da kimi insan bu fazlalığı lehine çevirerek kendi alanında kullanmış. Biz de sizin için elinde veya ayağında 6 parmağı olan ünlüleri araştırarak listesini yaptık. İşte o ünlüler!
Jetset Çapkını Hakan Sabancı'nın Hadise'den Merve Boluğur'a Kadar Çalkantılı Aşk Hayatını İnceliyoruz
Hakan Sabancı magazin gündeminden hiç düşmeyen isimlerden biri. Hatta çapkın ismin çalkantılı aşk hayatını takip edebilene aşk olsun diyebiliriz! Bu yüzden magazincilerin bir diğer göz bebeği Şeyma Subaşı ile adının yan yana anılması resmen olay oldu. İddialar doğru mu bilinmez ama hâl böyle olunca Hakan Sabancı'nın aşk geçmişini bir mercek altına alalım dedik. Sizlere 'Haydi canım!' dedirtecek o isimleri duymaya hazır mısınız?
Ama Evlisin! Seren Serengil, Şeyma Subaşı, Gülşen ve Nicesi... Bir Dönem Yasak İlişki Yaşayan Ünlü İsimler
Zamanında evli kişilerle aşk yaşayan ünlülerin, özellikle o dönemlerde kulisler başta olmak üzere pek çok yerde ses getirmesi bugün dahi kulaklarda yankılanıyor. Hâlâ 'yasak aşk' denildiği zaman akla çoğunlukla bu ünlüler geliyor. Gelin, bir dönemler evli kişilerle yaşadıkları ilişkilerle magazin dünyasını karıştıran ünlü isimlere yakından göz atalım.
Kimler Gelmiş Kimler Geçmiş: Megastar Tarkan'ın Çalkantılı Aşk Hayatına Yakından Bakıyoruz
Tarkan, 1990'lı yılların başından beri yaptığı başarılı işlerle Türkiye'nin megastarı olmuş bir sanatçı. Başarılı kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da her zaman magazincilerin göz bebeği oldu. Şimdilerde eşi Pınar hanımla mutlu bir evliliği olan Tarkan'ın geçmişte yaşadığı aşkları biliyor musunuz? Öyle aşklar geçmiş ki hayatından kimileri dillere destan olmuş kimileri ise kapalı kapılar arkasında yaşanmış. Hatta magazinciler görüntü almayı dahi başaramamış! İşte, az bilinen yönleriyle Tarkan'ın aşk hayatı!
Mahkum'un Barış'ı İsmail Hacıoğlu'nun Ceyda Düvenci'den Vildan Atasever'e Aşk Hayatını Mercek Altına Alıyoruz
Son dönemlerde oynadığı Mahkum dizisiyle dikkatleri üzerine çeken İsmail Hacıoğlu, genç kızların favori ünlülerinden biri. Genç yaşta elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Hacıoğlu'nun yaşadığı aşklar da sık sık gündem oluyor. Öyle ki genç yaşta şöhretin kapılarını aralayan Hacıoğlu'nun aşk geçmişini araştırınca şaşırmamak işten bile değil. Siz de meraklandıysanız haydi gelin, yakışıklı oyuncunun aşk hayatını beraber keşfedelim.