Görüş Bildir

New York Haberleri

New York ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. New York ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Elon Musk’ın Uydu Hizmeti Starlink Türkiye'de Hizmet Vermek için BTK'ya Talepte Bulundu
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Elon Musk'ın öncülük ettiği Starlink firmasının Türkiye'deki hizmetlerini genişletmek adına Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na (BTK) resmi bir başvuru yaptığını ifade etti. Sayan, bu başvurunun ardından BTK yetkilileri ile SpaceX temsilcilerinin bir araya gelerek oldukça verimli bir toplantı düzenlediklerini belirtti. Bu toplantının amacı, Starlink'in Türkiye'deki faaliyetlerinin genişletilmesi ve daha fazla kullanıcıya hizmet verilmesi yönündeki adımları belirlemekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milyonlarca Emeklinin Beklediği Açıklamayı Yaptı: Emekli Maaşı Ne Zaman Artacak?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta düzenlenen 78'inci Birleşmiş Milletler Genel Kurulu sonrası Türkevi'nde gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin ücretlerinde ne zaman artış olacağıyla ilgili olarak, 'Fazla uzamaz. Yani en kısa zamanda. Uyguladığımız Orta Vadeli Programın başarıya ulaşmasıyla birlikte oluşacak refah artışında toplumun tüm kesimleri gibi tabii ki emeklilerimiz de payını alacaktır' ifadelerini kullandı. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk'la Görüştü: Fabrika İstedi, TEKNOFEST'e Davet Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu'na katılmak için gittiği ABD'de milyarder iş insanı Elon Musk'la bir araya geldi. Görüşmede, Erdoğan, Musk'a Tesla'nın yedinci fabrikasını Türkiye'de kurması için çağrıda bulundu, Teknofest'e davet etti.Görüşme sonunda Erdoğan, Musk'a kendi kitabını, çocuğuna ise futbol topu hediye etti.İşte detaylar ⬇️