Görüş Bildir

oyun Haberleri

oyun ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. oyun ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

iPhone 15 Bir Dizi Arıza ile Birlikte Geldi: Pro Max Aşırı Isınma ve Büyük Performans Kaybı ile Boğuşuyor
Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 15 Pro Max, satış rakamlarıyla teknoloji devini sevindirirken, bazı sıkıntılar da beraberinde geldi. Apple'ın göz ardı ettiği bir üretim sorunu, A17 Pro'nun aşırı ısınmasına neden oluyor. Bu durum, kullanıcılar ve teknoloji dünyası tarafından büyük bir hayal kırıklığı olarak karşılandı. Apple'ın bu sorunu çözme konusundaki çabaları ise merakla bekleniyor.
Futbol Severler İçin Belki de Tüm Zamanların En İyisi! Yapılan Yenilikleri İle EA FC 24'ü İnceliyoruz!
FIFA'nın EA ile anlaşmasının sonlandığı haberinden beri herkes EA Sports FC 24'ün çıkışını bekliyordu. Sene boyunca yenilikler hakkında çıkan spekülasyonlar, oyuncuların öngörüleri ve yayınlanan onca videodan sonra nihayet EA Sports FC  24 çıkış yaptı. 1.199 TL fiyatı ile çıkış yapan oyunun yeniliklerini, artılarını, eksilerini gelin inceleyelim. Geçen sene birkaç yüz saat oynadığım FIFA 23'ten EA FC 24'ün sonra bana hissettirdiklerini de size aktarmaya çalışacağım.