Yara Yanık Ve Sivilce İzlerinin Tedavisi

-

Yara Yanık Ve Sivilce İzlerinin Tedavisi

Yara Yanık Ve Sivilce İzlerinin Tedavisi

Yara , yanık ve sivilce izleri nden acısız şekilde kurtulmak ister misiniz? Hemen hemen her cildin problemi haline gelen sivilce izleri ve yaralar hatta yanık izleri artık tarih oluyor. Lazer sistemleri bu sorunlara çözüm oluyor. Lazer tedavisi ile yüzünüzdeki izlerden, yaralardan ve sivilcenin bıraktığı lekelerden kurtulabilirsiniz.

Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi Uzmanlarından Dermatolog Dr. Gül Yıldırım , cildinizdeki bu problemlerden lazer tedavisi ile nasıl kurtulacağınızı açıklıyor.

Dr. Gül Yıldırım, Fraksiyonel lazerin , yara, sivilce izleri ve yanıklar dışında doğum ve kiloya bağlı olarak da gelişen vücut çatlaklarını tedavi ettiğini söylüyor. Cilt çatlaklarını tedavi eden bu lazer yönteminin hiç bir zararının olmadığını da sözlerine ekliyor. Yıldırım, herkeste görülen cilt çatlaklarının özellikle kadınları rahatsız ettiğini söylüyor. Cilt çatlakları sonucunda derinin dermis tabakasındaki kollajen ve elastik liflerin hasar gördüğünü vurgulayan Yıldırım, 2 ila 4 hafta ara ile en az 4 seans yapılan fraksiyonel lazer tedavileriyle çatlakların yüzde 80 iyileşme gösterdiğini söylüyor.

Lazer uygulamalarında özellike açık tenli kişilerin uygun olduğunu belirten Yıldırım, bu esnada cildi güneş ışınlarından korumak gerektiğini söyledi. Fraksiyonel lazer için en uygunun zamanın kış olduğunu belirten doktor Yıldırım, hamile kişilere ve 6 ay içinde retinoid tedavisi görmüş kişilere bu uygulamanın yapılmayacağını anlattı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

hamile
Görüş Bildir