Sözcü Fena Çuvalladı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Sözcü Fena Çuvalladı

Sözcü Gazetesi'nin ‘bu habere inanamayacaksınız' photoshop duyurusu ile verdiği haber gerçekten yalan çıktı. Günlerdir Taksim Gezi Parkı olaylarını kaşıyan ve marjinal grupları eylemci olarak gösteren Sözcü Gazetesi'nin internet sitesi fena çuvalladı. Sözcü'nün internet sitesi Taksim'e dikilmek için getirilen ıhlamur ağaçlarını Taksim'den sökülen ağaçlar olarak okurlarına duyurdu.

Sitesi özel haber olarak duyurduğu haberi araştırmadan masabaşı yazınca güvenilirliğini zedeledi. Günlerdir yanlı haberlerle tepki toplayan Sözcü Gazetesi internet sitesiyle de yanlı ve desteksiz haberlerine devam edeceğini gözler önüne serdi.

SÖZCÜ HABERİ KALDIRDI

Sözcü Gazetesi'nin internet sitesi yalan haberini bir süre sonra ise kaldırdı. Site kışkırtıcı bir üslupla verdiği haberiyle amacına ulaşamadı. (Timetürk)

TAKSİM'E 20 AĞAÇ 152 BİN ÇİÇEK

Park Bahçeler ve Yeşil Alan Daire Başkanlığı da tahrip edilen yeşil alanları yeniden düzenliyor. Planlanan çalışmalar çerçevesinde ağaçların yanında, Cumhuriyet Anıtı çevresi ile Gezi Parkı havuzlarının çevresine ise 152 bin çiçek dikiliyor.

TAKSİM VE ÇEVRESİ REHABİLİTE EDİLİYOR

Planlanan çalışmalar çerçevesinde ilk etapta Taksim'e 20 yeni yetişkin ağaç, Cumhuriyet Anıtı çevresi ile gezi parkı havuzlarının çevresine ise 152 bin çiçek dikiliyor. Gösteriler sırasında tahrip edilen otobüs durakları, tabelalar, trafik ışıkları, yön levhaları, ilan panoları, trafik kameraları, kaldırımlar da sürdürülen çalışmalar çerçevesinde yenileniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada onarım çalışmalarının kısa sürede tamamlanmasının hedeflendiği belirtildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdobeGezi Parkıİstanbul Büyükşehir Belediyesi
Görüş Bildir