Sony Playstation 4 İçin 20 Şubat'ı İşaret Ediyor | Video

 > -

Sony 20 Şubat'ta Playstation 4'ü Tanıtabilir

Sony 20 Şubat'ta Playstation 4'ü Tanıtabilir

Tanıtım videosu interneti vurdu bile

TSA ile 1 Şubat'a girer girmez Sony'nin blog sayfasına düşen video sosyal medya müdürü Sid Shuman tarafından eklenmiş bulunuyor.

Gösterilen videoda sadece PlayStation markasının simgeleri kullanılırken hiçbir oyuna dair ipucu kullanılmıyor ve sadece " See The Future " ibaresiyle Sony ilk kez "gelecek" kelimesini bir tanıtım videosunda kullanmış oluyor.

Tarih ise herkesi şaşırtacak kadar erken, ! Arizona'da düzenlenecek Sony etkinliğinden beş gün önce hem de. Etkinlik bir "buluşma" olarak lanse ediliyor ve davet usulüyle New York'ta düzenleniyor. Bunun dışında da pek bilgi verilmezken eğer "PS3'ün/Vita'nın yakın gelecekteki oyun kataloğu" ima edilmemişse PS4'ün ağızlardan çıkacağı ilk günü artık biliyoruz sayılabilir, geçmiş olsun!

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

Sony Playstation 4 İçin 20 Şubat'ı İşaret Ediyor

Sony Playstation 4 İçin 20 Şubat'ı İşaret Ediyor

Sony yayınladığı esrarengiz tanıtım videosu ile birlikte 20 Şubat'ta büyük bir gelişme yaşanacağının sinyallerini verdi. Şu an için kesin olarak Sony tarafında 20 Şubat'ta ne gibi bir gelişme yaşanacağı netleşmezken, birçok kaynak tarafından belirtilen bilgiye göre Playstation 4 'ün resmi duyurusunun ve tanıtımının yapılması bekleniyor. Sony bu konuda bir ters köşe yapar mı bilinmez ama Playstation oyun kolunun simgelerinin görüntülendiği tanıtım videosu başka neye işaret olabilir ki?

Bilindiği üzere bu yıl yeni nesil konsolların çıkış yapması veya en azından Sony ve Microsoft tarafından duyurulması beklenilen gelişmeler arasında yer alıyor.

Microsoft zaten daha önce E3 2013 oyun fuarında özel bir duyuru yapacağını belirtmişti. Yayınlanan bu reklam filmiyle birlikte görünen o ki Sony rakibinin bir adım önüne geçmiş durumda 20 Şubat'ı işaret ediyor.

Üçgen, Kare, Daire ve X gibi Playstation oyun koluna ait sembollerin görüntülendiği esrarengiz tanıtım videosu daha önce de belirttiğimiz gibi Playstation 4 'ten başka neyi işaret ediyor olabilir ki?

Gerçi söz konusu Sony olunca geniş yelpazede farklı birçok şey bizleri bekliyor olabilir ama nedense tüm kaynaklar tarafından yapılan açıklama Playstation 4'ün kesin olarak gün yüzüne çıkacağı konusunda hemfikir.

Şu an için konuyla ilgili daha fazla detay olmasa da 20 Şubat'a eminiz ki bazı şeyler yavaş yavaş açığa çıkacaktır.

Haberin Tamamı İçin:

Sony Yeni PlayStation’ın Sinyallerini Verdi

Sony, PlayStation resmi Twitter hesabı üzerinden attığı bir tweet ile tüm oyun severlerin ilgisini bir anda üzerine çekti. ” See the future ” yani geleceği görmek olarak atılan tweet ile 20 Şubat’ta yapılacak etkinlik duyurulmuş oldu. Etkinliğin detayları net olarak duyurulmasa da peşinen YouTube üzerinde yayınlanan videoda PS oyun kolunun tuşlarıyla birlikte farklı bir tasarımın sinyalleri verildi.

WSJ kaynaklarına göre ise Sony’nin 2013 yılında yeni bir PlayStation ile karşımıza çıkmasına olası gözle bakılıyor. Ancak öte yandan Sony’nin CEO‘su Kazuo Hirai ile yapılan önceki röportajlarda yeni olası ” PlayStation 4 ” ün açığa çıkması için Microsoft’un Xbox 360′ı bekleyeceği “Neden ilk olalım ” şeklinde bir beyanla belirtilmişti. Dolayısıyla 20 Şubat’ta ortaya çıkacak bir PS4 iki anlama geliyor; ya Sony ilk olmak konusunda mantalitesini değiştiriyor ya da Microsoft beklenenden kısa süre önce yeni Xbox’ı açığa çıkartacak.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOKoreMicrosoftPlaystationSonySosyal MedyaTwitterXboxYoutubeoyun
Görüş Bildir